Banner foto Banner foto Banner foto Banner foto Banner foto Banner foto
Domů  »  Mladší žáci  »  Zápasy
2024
11.7.

Rozlosování SR 2024/2025 - podzimní část

                             Okresní  přebor

                    mladší žáci 1 + 7,  sk."B"     

 Den

 Datum 

 Čas

Zápas

Výsledek

 ST

 28.08.

 17:00

 Štítina - Hradec n.M.

 

 ČT

 29.08.

 17:00

 Sl.Opava "B" - Štítina 

 

 ST

 11.09.

 17:00

 Štítina - Komárov

 

 ST

 18.09.

 16:30

 Velké Hoštice- Štítina 

 

 ST

 15.09

 16:30

 Štítina - Raduň

 

 ST

 02.10.

 16:30

 Štítina -Pustá Polom "A"

 

 PO

 07.10.

 16:00 

 Pustá Polom "B" - Štítina 

  

 

2024
7.2.

Rozlosování SR 2023/2024 - jarní část

                                       Okresní přebor

                              mladší žácí  1 + 7, sk. "B" 

 Den

 Datum

 Čas

 Zápas

Výsledek

 ÚT

 09.04.

 16:00

 SFC Opava dívky - Štítina 

 0:6 (0:3)

 ST

 17.04.

 16:30

 Štítina - SFC Opava "C"

 2:13 (2:7)

 ST

 08.05.

 16:30

 Skřípov - Štítina 

 3:4 (1:2)

 PÁ

 26.04.

 17:00

 Chvalíkovice -  Štítina  

 1:7 (0:4)

 NE

 12.05

 14:30

 Budišovice - Štítina   

 2:7 (1:0)

 ST

 22.05

 17:00

 Štítina - Kylešovice "B"

 8:2 (7:0)

 ST

 12.O6.

 17:00

 Štítina - Hradec n/Mor.

 1:3 (0:2)

 ST

 05.06.

 17:00

 Malé Hoštice - Štítina

 0:4 (0:2)

 

2023
13.7.

Rozlosování SR 2023/2024 - podzimní část

                                        Okresní přebor

                              mladší žácí  1 + 7, sk. "B" 

 Den

 Datum

 Čas

 Zápas

Výsledek

 ST

 06.09.

 16:30

 Štítina -Skřípov

 3:0 (1:0)

 ST

 13.09

 16:30

 Štítina - Chvalíkovice

 4:1 (3:0)

 ST

 27.09.

 16:30

 Štítina -Budišovice

 5:0 (3:0)

 PÁ

 01.11.

 17:30

 Kylešovice "B"- Štítina  

 0:4 (0:1)

 PO

 16.10.

 16:00

 SFC Opava "C" -Štítina   

 12:1 (4:0)

 ST

 18.10.

 15:30

 Štítina - SFC Opava dívky

 9:1 (3:1)

 PO

 21.10.

 16:00

 Hradec n/M - Štítina 

 7:1 (4:1)

 PA

 22.9.

 17:00

 Štítina - Malé Hoštice 

 4:5 (3:5)

 

2020
3.8.

Rozlosováni SR 2020/2021 - podzimní část

         Mladší žáci 1+5, Okresní přebor, skupina "A"

Kolo

 Den

 Datum

 Čas

 Zápas

Výsledek

 04.

 PÁ

 11.09.

 17:30

 Chlebičov - Štítina

 8:3 (6:1)

 05.

 ST

 09.09.

 17:00

 Štítina - Háj ve Slezsku

 9:3 (4:1)

 06.

 ST

 16.09.

 16:30

 Štítina - Bolatice

 3:9 (1:4)

 07.

 ST

 23.09.

 16:30

 Štítina - Slavie Opava

 3:3 (1:1)

 03.

 ST

 30.09.

 16:30

 Štítina - Malé Hoštice

 2:3 (2:0)

 02.

 PO

 05.10.

 16:00

 Slavie Opava -  Štítina 

 7:6 (2:3)

 01.

 ČT

 08.10.

 15:30

 Bolatice - Štítina - 

 17:2 (10:1)

 10.

 ČT

 22.10.

 15:30

 Háj ve Slezsku - Štítina

 

 09. 

 ST 

 21.10.

 14:30

 Štítina - Chlebičov

 

 O8.

 ST

 28.10.

 14:00

 Malé Hoštice - Štítina

 

 
2020
5.2.

Soutěžní ročník 2019/2020 - jarní část

                       Rozlosování Okresní přebor

                       mladší žáci 1 + 7, skupina "A"

                            jaro SR 2019/2020

 

 Kolo 

 Den

 Datum 

 Čas

Zápas

Výsledek

 13.

 ST 

 22.04.

 16:30

 Štítina - Háj ve Sl.

 

 14.

 ÚT

 28.04.

 16:30

 SFC Opava - Štítina 

 

 08.

 

 

 

    v o l n o

 

 12.

 ST

 13.05.

 17:00

 Štítina - Rohov

 

 11.

 NE

 17.05.

 15:15

 Hněvošice - Štítina

 

 10.

 ST

 27.05.

 17:00

 Štítina - Štěpánkovice

 

 09.

 S0

 30.05.

 10:00

 Kylešovice - Štítina

 

2019
10.7.

Soutěžní ročník 2019/2020 - podzimní část

                            Rozlosování Okresní přebor

                       mladší žáci 1 + 7, skupina "A"

                            podzim SR 2019/2020

 

 Kolo 

 Den

 Datum 

 Čas

Zápas

Výsledek

 05.

 SO 

 07.09

 15:00

 Rohov - Štítina

 6:1 (2:0)

 06.

 ST

 11.09.

 17:00

 Háj ve Sl. - Štítina

 1:0 (0:0)

 07.

 ST

 18.09.

 16:30

 Štítina – SFC Opava

 1:9 (1:2)

 04.

 ST

 25.09.

 16:30

 Štítina - Hněvošice

 5:1 (5:1)

 01.

 

 

 

 V o l n o

 

 03.

 ST

 09.10.

 16:00

 Štěpánkovice  - Štítina

 5:0 (1:0)

 02.

 PÁ

 18.10.

 16:00

 Štítina - Kylešovice

 1:0 (1:0)

2019
7.1.

Soutěžní ročník 2018/2019 - jarní část

Okresní soutěž mladší žáci 1+5


 Kolo Den Datum Čas Zápas Výsledek
 12.  PO  15.04.  16:30  Štítina - Březová    8:0
 13.        v o l n o   
 14.  PO  29.04.  17:00  Štítina - Vřesina   15:0
 08.  ST  12.06.  17:00  Komárov - Štítina  5:8
 10.  PÁ  31.05.  17:00  Těškovice - Štítina (UT)  5:7
 09.  PO  28.05.  17:00  Štítina - Pustá Polom  12:2
 11.  ST  05.06.  17:00   Háj ve Sl.- Štítina  1:12
           
           

2018
12.7.

Soutěžní ročník 2018/2019 - podzimní část

Okresní soutěž mladší žáci 1+5


 Kolo Den Datum Čas Zápas Výsledek
 05.  PÁ  31.08.  17:00  Březová - Štítina   3:9
 06.        v o l n o   
 07.  ČT  13.09.  17:00  Vřesina - Štítina   1:17
 04.  PO  15.10.  15:30 Štítina - Háj ve Sl.  18:3
 01.  ÚT  02.10.  16:00 Štítina - Komárov  18:2
 03.  PO  08.10.  16:00 Štítina - Těškovice  3:2
 02.  ČT  11.10.  15:30  Pustá Polom - Štítina  6:7
           
           

2018
17.1.

Soutěžní ročník 2017/2018 - jarní část

Okresní soutěž mladší žáci 1+7


 Kolo Den Datum Čas Zápas Výsledek
 14.  PO  09.04.  16:00  Štítina - Holasovice  4:2
 15.  PÁ  13.04.  16:30  Velké Heraltice - Štítina  4:1
 16.  PO  23.04.  16:30  Štítina - Zlatníky  0:4
 17.  PÁ  27.04.  17:00  Chlebičov - Štítina  1:7
 18.  PO  07.05.  17:00  Štítina - Malé Hoštice  0:10
 13.  ST  16.05.  17:30  Kylešovice - Štítina  2:1
 10.  NE  20.05.  10:45  Chvalíkovice - Štítina  7:1
 11.  PO  11.06.  17:00  Mokré Lazce - Štítina  4:4
 12.  PO  04.06.  17:00  Štítina - Slavkov  2:4


2017
11.7.

Soutěžní ročník 2017/20178 - podzimní část

Okresní soutěž mladší žáci 1+7


 Kolo Den Datum Čas Zápas Výsledek
 05.  ČT  31.08.  17:00  Holasovice - Štítina  2:6
 06.  PO  11.09.  16:30  Štítina - Velké Heraltice  2:1
 07.  NE  27.05.  14:00  Zlatníky - Štítina  7:2
 08.  PO  25.09.  16:30  Štítina - Chlebičov  5:1
 09.  NE  01.10.  10:30  Malé Hoštice - Štítina  2:0
 03.  ST  19.10.  16:00  Slavkov - Štítina  5:2
 02.  ST  25.10.  16:00  Štítina - Mokré Lazce  5:0
 01.  PO  23.10.  15:00  Štítina - Chvalíkovice  1:5
 04.  PO  16.04.  17:00  Štítina - Kylešovice  1:5


 


 

 

 

   

2015
8.2.

Sezóna 2014/2015 - jaro

Mladší žáci 1+5 - ŠAFRAN stavitel

Kolo Den Datum Čas Zápas Výsledek
 15.  NE  12.04.  13:30  Oldřišov - Štítina  6:3
 16.  ST  22.04.  16:00  Štítina - Brumovice  4:8
 17.  ČT  23.04.  16:00  Litultovice - Štítina  6:1
 18.  PO  18.05.  16:30  Štítina - Komárov  6:8
 14.  ST  13.05  16:30  Štítina - Chlebičov  0:3
 10.  NE  17.05.  15:15  Strahovice - Štítina  9:6
 13.  PO  25.05.  17:00  Velké Hoštice - Štítina  4:6
 12.  ST  03.06.  17:00  Štítina - Dolní Životice  5:1
 11.  ST  10.06.  17:00  Pustá Polom - Štítina      6:16

 

 Celkově: 7.místo, 21.bodů, skore 93:131

2014
3.7.

Sezóna 2014/2015 - podzim

 Mladší žáci 1 + 5 - ŠAFRÁN Stavitel

Kolo Den Datum Čas Zápas Výsledek
 04. ST  03.09.  17:00  Štítina - Velké Hoštice  6:2
 05.  NE  07.09.  14:30  Chlebičov - Štítina  5:8
 06.  ST  17.09  17:00  Štítina - Oldřišov  0:11
 07.  PÁ  19.09.  16:30  Brumovice - Štítina  11:2
 08.  ST  01.10  16:30  Štítina - Litultovice  0:9
 09.  ČT  02.10.  16:00  Komárov - Štítina  19:0
 01.  ST  15.10.  16:00  Štítina - Strahovice  0:19
 02.  ST  22.10.  16:00  Štítina - Pustá Polom  11:4
 03.  SO  25.10  14:00  Dolní Životice - Štítina  0:19
           

Přidej se k nám

Rychlý přehled zápasů

 Štítina - Hradec n.M.   
 Velká Polom - Zlatníky  
 Krásné Loučky - Stará Ves  
 Dolní Moravice - Jindřichov  
 Velké Heraltice - Vrbno p.P.   
 Maké Hoštice - Sl:Opava  
 Slavkov - Velké Hoštice  

 


rychlé výsledky           oficiální výsledky

Aktuální tabulka Muži

1.    
2.    
3.    
4.    
5.    
6.    
7.    
8.    
9.    
10.    
11.    
12.    
13.    
14.     


Kontakt

TJ Tatran Štítina
Ivana Kubince 344
747 91 Štítina

registrační číslo:
8050151 

předseda:
Tomáš Halška
t.halska@volny.cz
tel.: 724 302 238

mládež, sekretář:
Jindřich Sosna
jindrich.sosna@email.cz
tel.: 739 713 848

Ke stažení


TOPlist