Banner foto Banner foto Banner foto Banner foto Banner foto Banner foto Banner foto Banner foto
Domů  »  Muži  »  Zápasy
2020
30.7.

Rozlosováni SR 2020/2021 - podzimní část

            Rozlosování muži-Okresní přebor

                     podzim SR 2020/2021

 

 Kolo

 Den

 Datum

 Čas

 Zápas

Výsledek

 02.

 SO 

 15.08.

 17:00

 Závada - Štítina

 3:5 (0:3)

 03.

 SO

 22.08.

 17:00

 Štítina - Těškovice

 0:0

 04.

 NE

 30.08.

 17:00

 Píšť - Štítina

 1:1 (1:0)

 05.

 SO

 05.09.

 16:30

 Štítina - Kylešovice

 1:0 (1:0)

 06.

 NE

 13.09.

 16:00

 Litultovice - Štítina

 0:2 (0:0)

 07.

 NE

 20.09.

 16:00

 Štítina - Komárov

 4:0 (1:0)

 08.

 SO

 26.09.

 16:00

 Štítina - Vávrovice

 2:3 (2:0)

 09.

 NE

 04.10.

 15:00

 Vřesina - Štítina

 

 10. 

 SO 

 10.10.

 15:00

 Štítina - Březová

 

 11. 

 SO

 17.10.

 15:00

 Stěbořice - Štítina

 

 12.

 SO

 24.10.

 14:00

 Štítina - Jakartovice

 

 13.

 NE

 01.11.

 10:00

 Dolní Životice - Štítina

 

 01.

 SO

 07.11.

 14:00

 Štítina - Melč

 

 

 

2020
7.1.

Rozlosováni SR 2019/2020 - jarní část

            Rozlosování muži-Okresní přebor

                         jaro SR 2019/2020

 

 Kolo

 Den

 Datum

 Čas

 Zápas

Výsledek

 15.

 SO 

 21.03.

 15:00

 Závada - Štítina

 

 16.

 SO

 28.03.

 15:30

 Štítina - Vávrovice

 

 17.

 NE

 05.04.

 15:30

 Komárov - Štítina

 

 18.

 SO

 11.04.

 16:00

 Štítina - Dolní Životice

 

 19.

 SO

 18.04.

 16:00

 Březová - Štítina

 

 20.

 SO

 25.04.

 16:30

 Štítina - Jakartovice

 

 21.

 SO

 02.05.

 16:30

 Štítina - Litultovice

 

 22.

 SO

 09.05.

 16:30

 Stěbořice - Štítina

 

 23. 

 SO 

 16.05.

 17:00

 Štítina - Melč

 

 24. 

 S0

 23.05.

 17:00

 Těškovice - Štítina

 

 25.

 SO

 30.05.

 17:00

 Štítina - Píšť

 

 26.

 NE

 07.06. 

 16:30

 Kylešovice - Štítina

 

 14.

 SO

 13.06.

 17:00

 Štítina - Vřesina

 

2019
10.7.

Soutěžní ročník 2019/2020 - podzimní část

                   Rozlosování muži-Okresní přebor

                         podzim SR 2019/2020

 

 Kolo

 Den

 Datum

 Čas

 Zápas

Výsledek

 03.

 SO 

17.08.

 17:00

 Vávrovice - Štítina

 1:0 (0:0)

 04.

 SO

 24.08

 17:00

 Štítina - Komárov

 2:4 (2:3)

 05.

 NE

 01.09.

 10:00

 Dolní Životice - Štítina

 4:2 (1:1)

 06.

 SO

 07.09.

 16:00

 Štítina - Březová

 0:2 (0:1)

 07.

 SO

 14.09.

 16:00

 Jakartovice - Štítina

 4:3 (4:1)

 08.

 NE 

 22.09.

 16:00

 Litultovice - Štítina

 3:0 (2:0)

 09.

 NE

 29.09.

 15:30

 Štítina - Stěbořice

 0:1 (0:0)

 10.

 SO

 05.10.

 15:00

 Melč - Štítina

 2:4 (0:1)

 11. 

 SO 

 12.10.

 15:00

 Štítina - Těškovice

 0:0 (0:0)

 12. 

 NE

 20.10.

 14:00

 Píšť - Štítina

 2:0 (1:0)

 13. 

 SO

 26.10.

 14:00

 Štítina - Kylešovice

 6:0 (3:0)

 01.

 NE

 03.11. 

 14:00

 Vřesina - Štítina

 2:0 (0:0)

 02.

 SO

 09.11.

 13:30

 Štítina - Závada

 2:1 (0:0)

 

2019
7.1.

Soutěžní ročník 2018/2019 - jarní část

Okresní přebor 

 Kolo Den Datum Čas Zápas Výsledek
 15.  NE  24.03.  15:00  Píšť - Štítina  1:1
 16.  SO  30.03.  15:30  Štítina - Jakartovice  0:0
 17.  SO  06.04.  15:30  Vávrovice - Štítina  4:0
 18.  ST  08.05  16:30  Štítina - Březová  2:2
 19.  SO  20.04.  16:00  Slavia Opava - Štítina  1:2
 20.  SO  27.04.  16:30  Štítina - Vřesina   0:2
 21.  SO  04.05.  16:30  Dobroslavice - Štítina  0:2
 22.  NE  12.05.  16:30  Štítina - Těškovice  2:1
 23.  SO  18.05.  17:00  Štítina - Stěbořice  2:0
 24.  NE  26.05.  17:00  Služovice - Štítina  2:1
 25.  SO  01.06.  17:00  Štítina - Hlavnice  1:2
 26.  NE  09.06.  17:00  Litultovice - Štítina  2:1

 14.

 SO

 15.06.

 17:00

Štítina - Kobeřice "B" 

3:0 kon.




2018
12.7.

Soutěžní ročník 2018/2019 - podzimní část

Okresní přebor 

 Kolo Den Datum Čas Zápas Výsledek
 02.  SO  11.08.  17:00  Štítina - Píšť  1:1
 03.  SO  18.08  17:00  Jakartovice - Štítina  3:1
 04.  SO  25.08.  17:00  Štítina - Vávrovice  1:2
 05.  SO  01.09.  16:30  Březová - Štítina   3:2
 06.  S0  08.09.  16:00  Štítina - Slavia Opava  0:6
 07.  NE  16.09.  15:00  Vřesina -  Štítina   3:2
 08.  SO  22.09.  16:00  Štítina - Dobroslavice  3:3
 09.  SO  29.09.  15:30  Těškovice -Štítina   0:7
 10.  SO  06.10.  15:00  Stěbořice - Štítina  2:2
 11.  SO  13.10.  15:00  Štítina - Služovice  1:3
 12.  NE  21.10.  14:00  Hlavnice - Štítina  4:0
 13.  SO  27.10.  14:00  Štítina - Litultovice  0:3
 01.  SO  03.11.  14:00 Kobeřice "B" - Štítina   
1:5
2018
17.1.

Soutěžní ročník 2017/2018 - jarní část

Okresní přebor

 Kolo Den Datum Čas Zápas Výsledek
 16.  SO  23.06.  17:00  Štítina - Litultovice  3:1
 17.  SO  31.03.  15:30  Slavia Opava - Štítina  2:1
 18.  SO  07.04  15:30  Štítina - Budišov n. Bud.  1:2
 19.  SO  14.04.  16:00  Štítina - Hlavnice  1:1
 20.  NE  22.04.  16:00  Hněvošice - Štítina  1:2
 21.  SO  28.04,  16:30  Štítina - Dobroslavice  2:2
 22.  SO  05.05.  16:30  Jakartovice - Štítina  6:3
 23.  SO  12.05.  16:30  Štítina - Otice  3:0
 24.  SO  19.05.  17:00  Kobeřice "B" - Štítina  0:2
 25.  SO  26.05.  17:00  Štítina - Vřesina  4:3
 26.  NE  03.06.  10:00  Dolní Životice - Štítina  1:1
 15.  SO  09.06.  17:00  Březová - Štítina  5:1
 14.  SO  16.06.  17:00  Štítina - Stěbořice  1:0
2017
11.7.

Soutěžní ročník 2017/2018 - podzimní část

Okresní přebor

Kolo Den Datum Čas Zápas Výsledek
 02.  SO  12.08.  17:00  Štítina - Březová  1:4
 03.  NE  20.08.  17:00  Litultovice - Štítina  3:0
 04.  SO  26.08.  17:00  Štítina - Slavia Opava  1:4
 05.  NE  03.09.  16:30  Budišov n. Bud. - Štítina  5:0
 06.  SO  09.09.  16:00  Hlavnice - Štítina  6:0
 07.  SO  16.09.  16:00  Štítina - Hněvošice  2:0
 08.  SO  23.09.  16:00  Dobroslavice - Štítina  4:0
 09.  SO  30.09.  15:30  Štítina - Jakartovice  1:3
 10.  SO  07.10.  15:00  Otice - Štítina  1:0
 11.  SO  14.10.  15:00  Štítina - Kobeřice "B"  1:0
 12.  SO  21.10.  14:00  Vřesina - Štítina  5:1
 13.  SO  28.10.  14:00  Štítina - Dolní Životice  0:2
 01.  SO  04.11.  14:00  Stěbořice - Štítina  5:0
2016
28.11.

Sezóna 2016/2017 - jarní část

ČPP -1.A třída, skupina A

Kolo Den Datum Čas Zápas Výsledek
 16.  SO  25.03.  15:00  Štítina - Vítkov 3:2(1:2)
 17.  NE  02.04.  15:30  Bohuslavice - Štítina 1:1 (0:1)
 18.  SO  08.04.  15:30  Štítina - Jakubčovice 1:0 (0:0)
 19.  NE  16.04.  16:00  Oldřišov - Štítina 2:4 (1:3)
 20.  SO  22.04.  16:00  Štítina - Kravaře 1:5 (1:2)
 21.  NE  30.04.  10:00  Mokré Lazce - Štítina 2:0 (2:0)
 22.  SO  06.05  16:30  Štítina - Chlebičov 1:0 (0:0)
 23.  NE  14.05.  16:30  Bolatice - Štítina 5:3 (2:2)
 24.  SO  20.05.  17:00  Štítina - Darkovičky 0:3 (0:1)
 25.  SO  27.05.  17:00  Štítina - Krásné Loučky 0:1 (0:0)
 26.  NE  04.06.  17:00  Štěpánkovice - Štítina 1:3 (1:2)
 15.  SO  10.06.  17:00  Ludgeřovice - Štítina 5:1 (4:1)
 14.  SO  17.06.  17:00  Štítina - Stará Běla 0:3 (0:2)
2016
2.7.

Sezóna 2016/2017 - podzimní část

ČPP -1.A třída, skupina A

Kolo Den Datum Čas Zápas Výsledek
 02.  S0  13.08  17:00  Štítina - Ludgeřovice  2:4 (0:0)
 03.  SO  20.08.  17:00  Vítkov - Štítina  3:1 (0:1)
 04.  SO  27.08.  17:00  Štítina - Bohuslavice  5:3 (2:0)
 05.  SO  03.09.  16:30  Jakubčovice - Štítina  0:0 (0:0)
 06.  SO  10.09.  16:00  Štítina - Oldřišov  1:1 (1:1)
 07.  NE  18.09.  16:00  Kravaře - Štítina  1:2 (1:1)
 08.  SO  24.09.  16:00  Štítina - Mokré Lazce  1:1 (1:0)
 09.  SO  01.10.  15:00  Chlebičov - Štítina  2:3 (0:1)
 10.  SO  08.10.  15:00  Štítina - Bolatice  3:0 (2:0)
 11.  NE  16.10.  15:00  Darkovičky - Štítina  0:1 (0:0)
 12.  SO  22.10.  14:00  Krásné Loučky - Štítina  2:0 (1:0)
 13.  SO  29.10.  14:00  Štítina - Štěpánkovice  4:1 (0:0)
 01.  SO  05.11.  14:00  Stará Bělá - Štítina  4:0 (0:0)
2016
3.2.

Sezóna 2015/2016 - jaro

1.A třída, skupina A, Rama Moravia

Kolo Den Datum Čas Zápas Výsledek
 17.  NE  27.03.  10:00  Mokré Lazce - Štítina  0:2 (0:0)
 18.  SO  02.04.  15:30  Štítina - Slavkov  1:0 (1:0)
 19.  SO  09.04.  15:30  Štítina - Bolatice  2:3 (1:1)
 20.  SO  16.04.  16:00  Jakubčovice - Štítina  3:1 (3:1)
 21.  SO  23.04.  16:00  Štítina - Krásné Loučky  3:1 (3:0)
 22.  NE  01.05.  16:30  Darkovičky - Štítina  3:1 (2:1)
 23.  SO  07.05.  16:30  Štítina - Kylešovice  2:2 (2:1)
 24.  SO  14.05.  17:00  Hlubina - Štítina  4:1 (0:0)
 25.  SO  21.05.  17:00  Štítina - Bílovec  2:0 (2:0)
 26.  NE  29.05.  17:00  SO Bruntál - Štítina  2:1 (0:1)
 14.  SO  04.06.  17:00  Štítina - Bohuslavice  1:2 (1:1)
 15.  NE  12.06.  17:00  Oldřišov - Štítina  2:2 (0:2)
 16.  SO  18.06.  17:00  Štítina - Chlebičov  6:2 (5:0)
Upravit Aktivovat Smazat
2014
 
2015
30.6.

Sezóna 2015/2016 - podzim

1.A třída, skupina A, Rama Moravia

Kolo Den Datum Čas Zápas Výsledek
 02.  SO  15.08.  17:00  Štítina - Oldřišov  2:0 (2:0)
 03.  NE  23.08.  17:00  Chlebičov - Štítina  2:0 (0:0)
 04.  NE  30.08.  10:00  Štítina - Mokré Lazce  0:2 (0:2)
 05.  NE  06.09.  16:30  Slavkov -Štítina  0:0 (0:0)
 06.  NE  13.09.  16:00  Bolatice - Štítina  0:1 (0:1)
 07.  SO  19.09.  16:00  Štítina - Jakubčovice  0:1 (0:1)
 08.  SO  26.09.  16:00  Krásné Loučky - Štítina  3:0 (1:0)
 09.  SO  03.10.  15:30  Štítina - Darkovičky  1:0 (0:0)
 10.  SO  10.10.  15:00  Kylešovice - Štítina  1:2 (1:1)
 11.  SO  17.10.  15:00  Štítina - Hlubina  0:2 (0:1)
 12.  NE  25.10.  14:00  Bílovec - Štítina  3:1 (2:0)
 13.  SO  31.10.  14:00  Štítina - Bruntál  2:0 (1:0)
 01.  NE  08.11.  14:00  Bohuslavice - Štítina  2:0 (2:0)
2015
5.2.

Sezóna 2014/2015 - jaro

1.A třída, skupina A - Ondrášovka

Kolo Den Datum Čas Zápas Výsledek
 17.  SO  28.03.  15:00  Štítina - Kylešovice  2:3 (1:2)
 18.  SO  04.04.  15:30  Vítkov - Štítina  1:0 (0:0)
 19.  NE  12.04.  15:30  Slavkov - Štítina  1:1 (0:0)
 20.  SO  18.04.  16:00  Štítina - Štěpánkovice  1:0 (0:0)
 21.  NE  26.04.  16:00  Oldřišov - Štítina  3:0 (2:0)
 22.  S0  02.05.  16:30  Štítina - Chlebičov  0:1 (0:0)
 23.  NE  10.05.  16:30  Darkovičky - Štítina  2:4 (1:1)
 24.  SO  16.05.  17:00  Štítina - Bílovec  4:0 (2:0)
 25.  NE  24.05.  10:00  Mokré Lazce - Štítina  0:2 (0:0)
 26.  SO  30.05.  17:00  Štítina - Bolatice  4:2 (2:0)
 14.  NE  07.06.  17:00  SO Bruntál - Štítina  1:2 (1:1)
 16.  NE  14.06.  17:00  Píšť - Štítina  4:0 (0:0)
 15.  SO  20.06.  17:00  Štítina - Hrabová  1:0 (0:0)
2014
3.7.

Sezóna 2014/2015 - podzim

1.A třída, skupina A - Ondrášovka

Kolo Den Datum Čas Zápas Výsledek
 02.  SO  16.08.  17:00  Hrabová - Štítina  0:1 (0:1)
 03.  SO  23.08.  17:00  Štítina - Píšť  1:0 (1:0)
 04.  NE  31.08.  17:00  Kylešovice - Štítina  3:0 (1:0)
 05.  SO  06.09  16:30  Štítina - Vítkov  0:4 (0:0)
 06.  SO  13.09.  16:00  Štítina - Slavkov  3:0 (1:0)
 07.  NE  21.09.  16:00  Štěpánkovice - Štítina  0:4 (0:3)
 08.  SO  27.09.  16:00  Štítina - Oldřišov  0:0 (0:0)
 09.  SO  04.10.  15:30  Chlebičov - Štítina  2:0 (0:0)
 10.  SO  11.10.  15:00  Štítina - Darkovičky  5:0 (1:0)
 11.  NE  19.10.  15:00  Bílovec - Štítina  1:2 (0:2)
 12.  SO  25.10.  14:00  Štítina - Mokré Lazce  0:1 (0:1)
 13.  NE  02.11.  14:00  Bolatice - Štítina  1:0 (1:0)
 01.  SO  08.11.  14:00  Štítina - SO Bruntál  4:1 (1:0)

Rychlý přehled zápasů

Těškovice - Jakartovice   2 : 3
Píšť - Stěbořice   0 : 2
Litultovice - Vřesina    2 : 0 
Kylešovice - Březová   1 : 4
Komárov - Melč  2 : 3
Závada - Dol.Životice  odlož
Štítina - Vávrovice   2 : 3

rychlé výsledky           oficiální výsledky

Aktuální tabulka Muži

1.  Stěbořice 18
2.  Vřesina  16 
3.  Vávrovice  16 
4.  Štítina   14  
5.  Melč  13 
6.  Těškovice 10
7.  Březová 10
8.  Jakartovice 10 
9.  Litultovice 9
10.  Píšť  7
11.  Komárov  7 
12.  Dol. Životice 6
13.  Závada    2  
14.  Kylešovice 0


Kontakt

TJ Tatran Štítina
Ivana Kubince 344
747 91 Štítina

registrační číslo:
8050151 

předseda:
Tomáš Halška
t.halska@volny.cz
tel.: 724 302 238

mládež, sekretář:
Jindřich Sosna
jindrich.sosna@email.cz
tel.: 739 713 848

Ke stažení

Partneři

Obec Štítina
ISMM
Balnabed
S-Profit Opava
Salón Jas
ARGOS

 

Elektro Pavelek s.r.o.
ARMATURY Group
Šimeček s r.o.
STS služby Kravaře
Catering - JK
Hanibal dřevo s.r.o.
Kovovýroba Dřizgevič



TOPlist