Banner foto Banner foto Banner foto Banner foto Banner foto Banner foto Banner foto Banner foto Banner foto Banner foto Banner foto Banner foto
Domů  »  Muži  »  Zápasy
2019
7.1.

Soutěžní ročník 2018/2019 - jarní část

Okresní přebor 

 Kolo Den Datum Čas Zápas Výsledek
 15.  NE  24.03.  15:00  Píšť - Štítina  1:1
 16.  SO  30.03.  15:30  Štítina - Jakartovice  0:0
 17.  SO  06.04.  15:30  Vávrovice - Štítina  4:0
 18.  ST  08.05  16:30  Štítina - Březová  
 19.  SO  20.04.  16:00  Slavia Opava - Štítina  1:2
 20.  SO  27.04.  16:30  Štítina - Vřesina   
 21.  SO  04.05.  16:30  Dobroslavice - Štítina  
 22.  NE  12.05.  16:30  Štítina - Těškovice  
 23.  SO  18.05.  17:00  Štítina - Stěbořice  
 24.  NE  26.05.  17:00  Služovice - Štítina  
 25.  SO  01.06.  17:00  Štítina - Hlavnice  
 26.  NE  09.06.  17:00  Litultovice - Štítina  
 14.  SO  15.06.  17:00 Štítina - Kobeřice "B"   


2018
12.7.

Soutěžní ročník 2018/2019 - podzimní část

Okresní přebor 

 Kolo Den Datum Čas Zápas Výsledek
 02.  SO  11.08.  17:00  Štítina - Píšť  1:1
 03.  SO  18.08  17:00  Jakartovice - Štítina  3:1
 04.  SO  25.08.  17:00  Štítina - Vávrovice  1:2
 05.  SO  01.09.  16:30  Březová - Štítina   3:2
 06.  S0  08.09.  16:00  Štítina - Slavia Opava  0:6
 07.  NE  16.09.  15:00  Vřesina -  Štítina   3:2
 08.  SO  22.09.  16:00  Štítina - Dobroslavice  3:3
 09.  SO  29.09.  15:30  Těškovice -Štítina   0:7
 10.  SO  06.10.  15:00  Stěbořice - Štítina  2:2
 11.  SO  13.10.  15:00  Štítina - Služovice  1:3
 12.  NE  21.10.  14:00  Hlavnice - Štítina  4:0
 13.  SO  27.10.  14:00  Štítina - Litultovice  0:3
 01.  SO  03.11.  14:00 Kobeřice "B" - Štítina   
1:5
2018
17.1.

Soutěžní ročník 2017/2018 - jarní část

Okresní přebor

 Kolo Den Datum Čas Zápas Výsledek
 16.  SO  23.06.  17:00  Štítina - Litultovice  3:1
 17.  SO  31.03.  15:30  Slavia Opava - Štítina  2:1
 18.  SO  07.04  15:30  Štítina - Budišov n. Bud.  1:2
 19.  SO  14.04.  16:00  Štítina - Hlavnice  1:1
 20.  NE  22.04.  16:00  Hněvošice - Štítina  1:2
 21.  SO  28.04,  16:30  Štítina - Dobroslavice  2:2
 22.  SO  05.05.  16:30  Jakartovice - Štítina  6:3
 23.  SO  12.05.  16:30  Štítina - Otice  3:0
 24.  SO  19.05.  17:00  Kobeřice "B" - Štítina  0:2
 25.  SO  26.05.  17:00  Štítina - Vřesina  4:3
 26.  NE  03.06.  10:00  Dolní Životice - Štítina  1:1
 15.  SO  09.06.  17:00  Březová - Štítina  5:1
 14.  SO  16.06.  17:00  Štítina - Stěbořice  1:0
2017
11.7.

Soutěžní ročník 2017/2018 - podzimní část

Okresní přebor

Kolo Den Datum Čas Zápas Výsledek
 02.  SO  12.08.  17:00  Štítina - Březová  1:4
 03.  NE  20.08.  17:00  Litultovice - Štítina  3:0
 04.  SO  26.08.  17:00  Štítina - Slavia Opava  1:4
 05.  NE  03.09.  16:30  Budišov n. Bud. - Štítina  5:0
 06.  SO  09.09.  16:00  Hlavnice - Štítina  6:0
 07.  SO  16.09.  16:00  Štítina - Hněvošice  2:0
 08.  SO  23.09.  16:00  Dobroslavice - Štítina  4:0
 09.  SO  30.09.  15:30  Štítina - Jakartovice  1:3
 10.  SO  07.10.  15:00  Otice - Štítina  1:0
 11.  SO  14.10.  15:00  Štítina - Kobeřice "B"  1:0
 12.  SO  21.10.  14:00  Vřesina - Štítina  5:1
 13.  SO  28.10.  14:00  Štítina - Dolní Životice  0:2
 01.  SO  04.11.  14:00  Stěbořice - Štítina  5:0
2016
28.11.

Sezóna 2016/2017 - jarní část

ČPP -1.A třída, skupina A

Kolo Den Datum Čas Zápas Výsledek
 16.  SO  25.03.  15:00  Štítina - Vítkov 3:2(1:2)
 17.  NE  02.04.  15:30  Bohuslavice - Štítina 1:1 (0:1)
 18.  SO  08.04.  15:30  Štítina - Jakubčovice 1:0 (0:0)
 19.  NE  16.04.  16:00  Oldřišov - Štítina 2:4 (1:3)
 20.  SO  22.04.  16:00  Štítina - Kravaře 1:5 (1:2)
 21.  NE  30.04.  10:00  Mokré Lazce - Štítina 2:0 (2:0)
 22.  SO  06.05  16:30  Štítina - Chlebičov 1:0 (0:0)
 23.  NE  14.05.  16:30  Bolatice - Štítina 5:3 (2:2)
 24.  SO  20.05.  17:00  Štítina - Darkovičky 0:3 (0:1)
 25.  SO  27.05.  17:00  Štítina - Krásné Loučky 0:1 (0:0)
 26.  NE  04.06.  17:00  Štěpánkovice - Štítina 1:3 (1:2)
 15.  SO  10.06.  17:00  Ludgeřovice - Štítina 5:1 (4:1)
 14.  SO  17.06.  17:00  Štítina - Stará Běla 0:3 (0:2)
2016
2.7.

Sezóna 2016/2017 - podzimní část

ČPP -1.A třída, skupina A

Kolo Den Datum Čas Zápas Výsledek
 02.  S0  13.08  17:00  Štítina - Ludgeřovice  2:4 (0:0)
 03.  SO  20.08.  17:00  Vítkov - Štítina  3:1 (0:1)
 04.  SO  27.08.  17:00  Štítina - Bohuslavice  5:3 (2:0)
 05.  SO  03.09.  16:30  Jakubčovice - Štítina  0:0 (0:0)
 06.  SO  10.09.  16:00  Štítina - Oldřišov  1:1 (1:1)
 07.  NE  18.09.  16:00  Kravaře - Štítina  1:2 (1:1)
 08.  SO  24.09.  16:00  Štítina - Mokré Lazce  1:1 (1:0)
 09.  SO  01.10.  15:00  Chlebičov - Štítina  2:3 (0:1)
 10.  SO  08.10.  15:00  Štítina - Bolatice  3:0 (2:0)
 11.  NE  16.10.  15:00  Darkovičky - Štítina  0:1 (0:0)
 12.  SO  22.10.  14:00  Krásné Loučky - Štítina  2:0 (1:0)
 13.  SO  29.10.  14:00  Štítina - Štěpánkovice  4:1 (0:0)
 01.  SO  05.11.  14:00  Stará Bělá - Štítina  4:0 (0:0)
2016
3.2.

Sezóna 2015/2016 - jaro

1.A třída, skupina A, Rama Moravia

Kolo Den Datum Čas Zápas Výsledek
 17.  NE  27.03.  10:00  Mokré Lazce - Štítina  0:2 (0:0)
 18.  SO  02.04.  15:30  Štítina - Slavkov  1:0 (1:0)
 19.  SO  09.04.  15:30  Štítina - Bolatice  2:3 (1:1)
 20.  SO  16.04.  16:00  Jakubčovice - Štítina  3:1 (3:1)
 21.  SO  23.04.  16:00  Štítina - Krásné Loučky  3:1 (3:0)
 22.  NE  01.05.  16:30  Darkovičky - Štítina  3:1 (2:1)
 23.  SO  07.05.  16:30  Štítina - Kylešovice  2:2 (2:1)
 24.  SO  14.05.  17:00  Hlubina - Štítina  4:1 (0:0)
 25.  SO  21.05.  17:00  Štítina - Bílovec  2:0 (2:0)
 26.  NE  29.05.  17:00  SO Bruntál - Štítina  2:1 (0:1)
 14.  SO  04.06.  17:00  Štítina - Bohuslavice  1:2 (1:1)
 15.  NE  12.06.  17:00  Oldřišov - Štítina  2:2 (0:2)
 16.  SO  18.06.  17:00  Štítina - Chlebičov  6:2 (5:0)
Upravit Aktivovat Smazat
2014
 
2015
30.6.

Sezóna 2015/2016 - podzim

1.A třída, skupina A, Rama Moravia

Kolo Den Datum Čas Zápas Výsledek
 02.  SO  15.08.  17:00  Štítina - Oldřišov  2:0 (2:0)
 03.  NE  23.08.  17:00  Chlebičov - Štítina  2:0 (0:0)
 04.  NE  30.08.  10:00  Štítina - Mokré Lazce  0:2 (0:2)
 05.  NE  06.09.  16:30  Slavkov -Štítina  0:0 (0:0)
 06.  NE  13.09.  16:00  Bolatice - Štítina  0:1 (0:1)
 07.  SO  19.09.  16:00  Štítina - Jakubčovice  0:1 (0:1)
 08.  SO  26.09.  16:00  Krásné Loučky - Štítina  3:0 (1:0)
 09.  SO  03.10.  15:30  Štítina - Darkovičky  1:0 (0:0)
 10.  SO  10.10.  15:00  Kylešovice - Štítina  1:2 (1:1)
 11.  SO  17.10.  15:00  Štítina - Hlubina  0:2 (0:1)
 12.  NE  25.10.  14:00  Bílovec - Štítina  3:1 (2:0)
 13.  SO  31.10.  14:00  Štítina - Bruntál  2:0 (1:0)
 01.  NE  08.11.  14:00  Bohuslavice - Štítina  2:0 (2:0)
2015
5.2.

Sezóna 2014/2015 - jaro

1.A třída, skupina A - Ondrášovka

Kolo Den Datum Čas Zápas Výsledek
 17.  SO  28.03.  15:00  Štítina - Kylešovice  2:3 (1:2)
 18.  SO  04.04.  15:30  Vítkov - Štítina  1:0 (0:0)
 19.  NE  12.04.  15:30  Slavkov - Štítina  1:1 (0:0)
 20.  SO  18.04.  16:00  Štítina - Štěpánkovice  1:0 (0:0)
 21.  NE  26.04.  16:00  Oldřišov - Štítina  3:0 (2:0)
 22.  S0  02.05.  16:30  Štítina - Chlebičov  0:1 (0:0)
 23.  NE  10.05.  16:30  Darkovičky - Štítina  2:4 (1:1)
 24.  SO  16.05.  17:00  Štítina - Bílovec  4:0 (2:0)
 25.  NE  24.05.  10:00  Mokré Lazce - Štítina  0:2 (0:0)
 26.  SO  30.05.  17:00  Štítina - Bolatice  4:2 (2:0)
 14.  NE  07.06.  17:00  SO Bruntál - Štítina  1:2 (1:1)
 16.  NE  14.06.  17:00  Píšť - Štítina  4:0 (0:0)
 15.  SO  20.06.  17:00  Štítina - Hrabová  1:0 (0:0)
2014
3.7.

Sezóna 2014/2015 - podzim

1.A třída, skupina A - Ondrášovka

Kolo Den Datum Čas Zápas Výsledek
 02.  SO  16.08.  17:00  Hrabová - Štítina  0:1 (0:1)
 03.  SO  23.08.  17:00  Štítina - Píšť  1:0 (1:0)
 04.  NE  31.08.  17:00  Kylešovice - Štítina  3:0 (1:0)
 05.  SO  06.09  16:30  Štítina - Vítkov  0:4 (0:0)
 06.  SO  13.09.  16:00  Štítina - Slavkov  3:0 (1:0)
 07.  NE  21.09.  16:00  Štěpánkovice - Štítina  0:4 (0:3)
 08.  SO  27.09.  16:00  Štítina - Oldřišov  0:0 (0:0)
 09.  SO  04.10.  15:30  Chlebičov - Štítina  2:0 (0:0)
 10.  SO  11.10.  15:00  Štítina - Darkovičky  5:0 (1:0)
 11.  NE  19.10.  15:00  Bílovec - Štítina  1:2 (0:2)
 12.  SO  25.10.  14:00  Štítina - Mokré Lazce  0:1 (0:1)
 13.  NE  02.11.  14:00  Bolatice - Štítina  1:0 (1:0)
 01.  SO  08.11.  14:00  Štítina - SO Bruntál  4:1 (1:0)

Fotbalová anketa

Rychlý přehled zápasů


Jakartovice - Litultovice   0 : 5
Slavia Opava - Štítina   1 : 2
Vávrovice - Hlavnice   6 : 2
Píšť - Kobeřice"B"     5 : 0
Vřesina  - Těškovice   2 : 2
Březová - Služovice  3 : 2 
Dobroslavice - Stěbořice    1 : 2

rychlé výsledky           oficiální výsledky

Aktuální tabulka Muži

1. Hlavnice 40 
2. Stěbořice 37 
3. Slavia Opava  37 
4. Litultovice 36 
5. Vávrovice 32 
6. Vřesina
25 
7. Dobroslavice 23 
8. Jakartovice 23 
9. Březová 19 
10. Píšť 19 
11. Těškovice 17 
12. Služovice 15 
13. Štítina 14 
14. Kobeřice "B"


Kontakt

TJ Tatran Štítina
Ivana Kubince 344
747 91 Štítina

registrační číslo:
8050151 

předseda:
Tomáš Halška
t.halska@volny.cz
tel.: 724 302 238

mládež, sekretář:
Jindřich Sosna
jindrich.sosna@email.cz
tel.: 739 713 848

Ke stažení

Partneři

Obec Štítina
ISMM
Balnabed
S-Profit Opava
Salón Jas
ARGOS

 

Elektro Pavelek s.r.o.
ARMATURY Group
Šimeček s r.o.
STS služby Kravaře
Catering - JK
Hanibal dřevo s.r.o.
Tesařství Miketa
Kovovýroba Dřizgevič


TOPlist