Banner foto Banner foto Banner foto Banner foto Banner foto Banner foto Banner foto Banner foto
Domů  »  Muži  »  Zápasy
2021
9.7.

Rozlosování SR 2021/2022 - podzimní část

                         Okresní přebor muži

 Den

 Datum

 Čas

 Zápas

Výsledek

 SO 

 14.08.

 17:00

 Stěbořice - Štítina

 6:1 (4:0)

 SO

 21.08

 16:30

 Štítina - Březová

 2:2 (1:2)

 NE

 29.08.

 16:00

 Kylešovice - Štítina

 2:3 (0:2)

 NE

 05.09.

 16:00

 Štítina - Vávrovice

 2:0 (1:0)

 NE

 12.09.

 16:00

 Píšť - Štítina

 6:2 (2:0)

 SO

 18.09.

 15:30

 Štítina - Melč

 3:3 (1:0)

 SO

 25.09.

 15:30

 Jakartovice - Štítina 

 

 SO

 02.10.

 15:00

 Štítina - Vřesina

 

 NE 

 10.10.

 15:00

 Litultovice -  Štítina 

 

 SO

 16.10.

 14:30

 Štítina - Dolní Životice

 

 SO

 23.10.

 14:30

 Těškovice - Štítina 

 

 SO

 30.10. 

 14:30

 Štítina - Komárov

 

 SO

 06.11.

 14:00

 Štítina - Závada

 


 

2020
30.7.

Rozlosováni SR 2020/2021 - podzimní část

            Rozlosování muži-Okresní přebor

                     podzim SR 2020/2021

 

 Kolo

 Den

 Datum

 Čas

 Zápas

Výsledek

 02.

 SO 

 15.08.

 17:00

 Závada - Štítina

 3:5 (0:3)

 03.

 SO

 22.08.

 17:00

 Štítina - Těškovice

 0:0

 04.

 NE

 30.08.

 17:00

 Píšť - Štítina

 1:1 (1:0)

 05.

 SO

 05.09.

 16:30

 Štítina - Kylešovice

 1:0 (1:0)

 06.

 NE

 13.09.

 16:00

 Litultovice - Štítina

 0:2 (0:0)

 07.

 NE

 20.09.

 16:00

 Štítina - Komárov

 4:0 (1:0)

 08.

 SO

 26.09.

 16:00

 Štítina - Vávrovice

 2:3 (2:0)

 09.

 NE

 04.10.

 15:00

 Vřesina - Štítina

 2:1(2:0)

 10. 

 SO 

 10.10.

 15:00

 Štítina - Březová

 3:5 (1:2)

 11. 

 SO

 17.10.

 15:00

 Stěbořice - Štítina

 covid

 12.

 SO

 24.10.

 14:00

 Štítina - Jakartovice

 covid

 13.

 NE

 01.11.

 10:00

 Dolní Životice - Štítina

 covid

 01.

 SO

 07.11.

 14:00

 Štítina - Melč

 covid

 

 

2020
7.1.

Rozlosováni SR 2019/2020 - jarní část

            Rozlosování muži-Okresní přebor

                         jaro SR 2019/2020

 

 Kolo

 Den

 Datum

 Čas

 Zápas

Výsledek

 15.

 SO 

 21.03.

 15:00

 Závada - Štítina

 

 16.

 SO

 28.03.

 15:30

 Štítina - Vávrovice

 

 17.

 NE

 05.04.

 15:30

 Komárov - Štítina

 

 18.

 SO

 11.04.

 16:00

 Štítina - Dolní Životice

 

 19.

 SO

 18.04.

 16:00

 Březová - Štítina

 

 20.

 SO

 25.04.

 16:30

 Štítina - Jakartovice

 

 21.

 SO

 02.05.

 16:30

 Štítina - Litultovice

 

 22.

 SO

 09.05.

 16:30

 Stěbořice - Štítina

 

 23. 

 SO 

 16.05.

 17:00

 Štítina - Melč

 

 24. 

 S0

 23.05.

 17:00

 Těškovice - Štítina

 

 25.

 SO

 30.05.

 17:00

 Štítina - Píšť

 

 26.

 NE

 07.06. 

 16:30

 Kylešovice - Štítina

 

 14.

 SO

 13.06.

 17:00

 Štítina - Vřesina

 

2019
10.7.

Soutěžní ročník 2019/2020 - podzimní část

                   Rozlosování muži-Okresní přebor

                         podzim SR 2019/2020

 

 Kolo

 Den

 Datum

 Čas

 Zápas

Výsledek

 03.

 SO 

17.08.

 17:00

 Vávrovice - Štítina

 1:0 (0:0)

 04.

 SO

 24.08

 17:00

 Štítina - Komárov

 2:4 (2:3)

 05.

 NE

 01.09.

 10:00

 Dolní Životice - Štítina

 4:2 (1:1)

 06.

 SO

 07.09.

 16:00

 Štítina - Březová

 0:2 (0:1)

 07.

 SO

 14.09.

 16:00

 Jakartovice - Štítina

 4:3 (4:1)

 08.

 NE 

 22.09.

 16:00

 Litultovice - Štítina

 3:0 (2:0)

 09.

 NE

 29.09.

 15:30

 Štítina - Stěbořice

 0:1 (0:0)

 10.

 SO

 05.10.

 15:00

 Melč - Štítina

 2:4 (0:1)

 11. 

 SO 

 12.10.

 15:00

 Štítina - Těškovice

 0:0 (0:0)

 12. 

 NE

 20.10.

 14:00

 Píšť - Štítina

 2:0 (1:0)

 13. 

 SO

 26.10.

 14:00

 Štítina - Kylešovice

 6:0 (3:0)

 01.

 NE

 03.11. 

 14:00

 Vřesina - Štítina

 2:0 (0:0)

 02.

 SO

 09.11.

 13:30

 Štítina - Závada

 2:1 (0:0)

 

2019
7.1.

Soutěžní ročník 2018/2019 - jarní část

Okresní přebor 

 Kolo Den Datum Čas Zápas Výsledek
 15.  NE  24.03.  15:00  Píšť - Štítina  1:1
 16.  SO  30.03.  15:30  Štítina - Jakartovice  0:0
 17.  SO  06.04.  15:30  Vávrovice - Štítina  4:0
 18.  ST  08.05  16:30  Štítina - Březová  2:2
 19.  SO  20.04.  16:00  Slavia Opava - Štítina  1:2
 20.  SO  27.04.  16:30  Štítina - Vřesina   0:2
 21.  SO  04.05.  16:30  Dobroslavice - Štítina  0:2
 22.  NE  12.05.  16:30  Štítina - Těškovice  2:1
 23.  SO  18.05.  17:00  Štítina - Stěbořice  2:0
 24.  NE  26.05.  17:00  Služovice - Štítina  2:1
 25.  SO  01.06.  17:00  Štítina - Hlavnice  1:2
 26.  NE  09.06.  17:00  Litultovice - Štítina  2:1

 14.

 SO

 15.06.

 17:00

Štítina - Kobeřice "B" 

3:0 kon.




2018
12.7.

Soutěžní ročník 2018/2019 - podzimní část

Okresní přebor 

 Kolo Den Datum Čas Zápas Výsledek
 02.  SO  11.08.  17:00  Štítina - Píšť  1:1
 03.  SO  18.08  17:00  Jakartovice - Štítina  3:1
 04.  SO  25.08.  17:00  Štítina - Vávrovice  1:2
 05.  SO  01.09.  16:30  Březová - Štítina   3:2
 06.  S0  08.09.  16:00  Štítina - Slavia Opava  0:6
 07.  NE  16.09.  15:00  Vřesina -  Štítina   3:2
 08.  SO  22.09.  16:00  Štítina - Dobroslavice  3:3
 09.  SO  29.09.  15:30  Těškovice -Štítina   0:7
 10.  SO  06.10.  15:00  Stěbořice - Štítina  2:2
 11.  SO  13.10.  15:00  Štítina - Služovice  1:3
 12.  NE  21.10.  14:00  Hlavnice - Štítina  4:0
 13.  SO  27.10.  14:00  Štítina - Litultovice  0:3
 01.  SO  03.11.  14:00 Kobeřice "B" - Štítina   
1:5
2018
17.1.

Soutěžní ročník 2017/2018 - jarní část

Okresní přebor

 Kolo Den Datum Čas Zápas Výsledek
 16.  SO  23.06.  17:00  Štítina - Litultovice  3:1
 17.  SO  31.03.  15:30  Slavia Opava - Štítina  2:1
 18.  SO  07.04  15:30  Štítina - Budišov n. Bud.  1:2
 19.  SO  14.04.  16:00  Štítina - Hlavnice  1:1
 20.  NE  22.04.  16:00  Hněvošice - Štítina  1:2
 21.  SO  28.04,  16:30  Štítina - Dobroslavice  2:2
 22.  SO  05.05.  16:30  Jakartovice - Štítina  6:3
 23.  SO  12.05.  16:30  Štítina - Otice  3:0
 24.  SO  19.05.  17:00  Kobeřice "B" - Štítina  0:2
 25.  SO  26.05.  17:00  Štítina - Vřesina  4:3
 26.  NE  03.06.  10:00  Dolní Životice - Štítina  1:1
 15.  SO  09.06.  17:00  Březová - Štítina  5:1
 14.  SO  16.06.  17:00  Štítina - Stěbořice  1:0
2017
11.7.

Soutěžní ročník 2017/2018 - podzimní část

Okresní přebor

Kolo Den Datum Čas Zápas Výsledek
 02.  SO  12.08.  17:00  Štítina - Březová  1:4
 03.  NE  20.08.  17:00  Litultovice - Štítina  3:0
 04.  SO  26.08.  17:00  Štítina - Slavia Opava  1:4
 05.  NE  03.09.  16:30  Budišov n. Bud. - Štítina  5:0
 06.  SO  09.09.  16:00  Hlavnice - Štítina  6:0
 07.  SO  16.09.  16:00  Štítina - Hněvošice  2:0
 08.  SO  23.09.  16:00  Dobroslavice - Štítina  4:0
 09.  SO  30.09.  15:30  Štítina - Jakartovice  1:3
 10.  SO  07.10.  15:00  Otice - Štítina  1:0
 11.  SO  14.10.  15:00  Štítina - Kobeřice "B"  1:0
 12.  SO  21.10.  14:00  Vřesina - Štítina  5:1
 13.  SO  28.10.  14:00  Štítina - Dolní Životice  0:2
 01.  SO  04.11.  14:00  Stěbořice - Štítina  5:0
2016
28.11.

Sezóna 2016/2017 - jarní část

ČPP -1.A třída, skupina A

Kolo Den Datum Čas Zápas Výsledek
 16.  SO  25.03.  15:00  Štítina - Vítkov 3:2(1:2)
 17.  NE  02.04.  15:30  Bohuslavice - Štítina 1:1 (0:1)
 18.  SO  08.04.  15:30  Štítina - Jakubčovice 1:0 (0:0)
 19.  NE  16.04.  16:00  Oldřišov - Štítina 2:4 (1:3)
 20.  SO  22.04.  16:00  Štítina - Kravaře 1:5 (1:2)
 21.  NE  30.04.  10:00  Mokré Lazce - Štítina 2:0 (2:0)
 22.  SO  06.05  16:30  Štítina - Chlebičov 1:0 (0:0)
 23.  NE  14.05.  16:30  Bolatice - Štítina 5:3 (2:2)
 24.  SO  20.05.  17:00  Štítina - Darkovičky 0:3 (0:1)
 25.  SO  27.05.  17:00  Štítina - Krásné Loučky 0:1 (0:0)
 26.  NE  04.06.  17:00  Štěpánkovice - Štítina 1:3 (1:2)
 15.  SO  10.06.  17:00  Ludgeřovice - Štítina 5:1 (4:1)
 14.  SO  17.06.  17:00  Štítina - Stará Běla 0:3 (0:2)
2016
2.7.

Sezóna 2016/2017 - podzimní část

ČPP -1.A třída, skupina A

Kolo Den Datum Čas Zápas Výsledek
 02.  S0  13.08  17:00  Štítina - Ludgeřovice  2:4 (0:0)
 03.  SO  20.08.  17:00  Vítkov - Štítina  3:1 (0:1)
 04.  SO  27.08.  17:00  Štítina - Bohuslavice  5:3 (2:0)
 05.  SO  03.09.  16:30  Jakubčovice - Štítina  0:0 (0:0)
 06.  SO  10.09.  16:00  Štítina - Oldřišov  1:1 (1:1)
 07.  NE  18.09.  16:00  Kravaře - Štítina  1:2 (1:1)
 08.  SO  24.09.  16:00  Štítina - Mokré Lazce  1:1 (1:0)
 09.  SO  01.10.  15:00  Chlebičov - Štítina  2:3 (0:1)
 10.  SO  08.10.  15:00  Štítina - Bolatice  3:0 (2:0)
 11.  NE  16.10.  15:00  Darkovičky - Štítina  0:1 (0:0)
 12.  SO  22.10.  14:00  Krásné Loučky - Štítina  2:0 (1:0)
 13.  SO  29.10.  14:00  Štítina - Štěpánkovice  4:1 (0:0)
 01.  SO  05.11.  14:00  Stará Bělá - Štítina  4:0 (0:0)
2016
3.2.

Sezóna 2015/2016 - jaro

1.A třída, skupina A, Rama Moravia

Kolo Den Datum Čas Zápas Výsledek
 17.  NE  27.03.  10:00  Mokré Lazce - Štítina  0:2 (0:0)
 18.  SO  02.04.  15:30  Štítina - Slavkov  1:0 (1:0)
 19.  SO  09.04.  15:30  Štítina - Bolatice  2:3 (1:1)
 20.  SO  16.04.  16:00  Jakubčovice - Štítina  3:1 (3:1)
 21.  SO  23.04.  16:00  Štítina - Krásné Loučky  3:1 (3:0)
 22.  NE  01.05.  16:30  Darkovičky - Štítina  3:1 (2:1)
 23.  SO  07.05.  16:30  Štítina - Kylešovice  2:2 (2:1)
 24.  SO  14.05.  17:00  Hlubina - Štítina  4:1 (0:0)
 25.  SO  21.05.  17:00  Štítina - Bílovec  2:0 (2:0)
 26.  NE  29.05.  17:00  SO Bruntál - Štítina  2:1 (0:1)
 14.  SO  04.06.  17:00  Štítina - Bohuslavice  1:2 (1:1)
 15.  NE  12.06.  17:00  Oldřišov - Štítina  2:2 (0:2)
 16.  SO  18.06.  17:00  Štítina - Chlebičov  6:2 (5:0)
Upravit Aktivovat Smazat
2014
 
2015
30.6.

Sezóna 2015/2016 - podzim

1.A třída, skupina A, Rama Moravia

Kolo Den Datum Čas Zápas Výsledek
 02.  SO  15.08.  17:00  Štítina - Oldřišov  2:0 (2:0)
 03.  NE  23.08.  17:00  Chlebičov - Štítina  2:0 (0:0)
 04.  NE  30.08.  10:00  Štítina - Mokré Lazce  0:2 (0:2)
 05.  NE  06.09.  16:30  Slavkov -Štítina  0:0 (0:0)
 06.  NE  13.09.  16:00  Bolatice - Štítina  0:1 (0:1)
 07.  SO  19.09.  16:00  Štítina - Jakubčovice  0:1 (0:1)
 08.  SO  26.09.  16:00  Krásné Loučky - Štítina  3:0 (1:0)
 09.  SO  03.10.  15:30  Štítina - Darkovičky  1:0 (0:0)
 10.  SO  10.10.  15:00  Kylešovice - Štítina  1:2 (1:1)
 11.  SO  17.10.  15:00  Štítina - Hlubina  0:2 (0:1)
 12.  NE  25.10.  14:00  Bílovec - Štítina  3:1 (2:0)
 13.  SO  31.10.  14:00  Štítina - Bruntál  2:0 (1:0)
 01.  NE  08.11.  14:00  Bohuslavice - Štítina  2:0 (2:0)
2015
5.2.

Sezóna 2014/2015 - jaro

1.A třída, skupina A - Ondrášovka

Kolo Den Datum Čas Zápas Výsledek
 17.  SO  28.03.  15:00  Štítina - Kylešovice  2:3 (1:2)
 18.  SO  04.04.  15:30  Vítkov - Štítina  1:0 (0:0)
 19.  NE  12.04.  15:30  Slavkov - Štítina  1:1 (0:0)
 20.  SO  18.04.  16:00  Štítina - Štěpánkovice  1:0 (0:0)
 21.  NE  26.04.  16:00  Oldřišov - Štítina  3:0 (2:0)
 22.  S0  02.05.  16:30  Štítina - Chlebičov  0:1 (0:0)
 23.  NE  10.05.  16:30  Darkovičky - Štítina  2:4 (1:1)
 24.  SO  16.05.  17:00  Štítina - Bílovec  4:0 (2:0)
 25.  NE  24.05.  10:00  Mokré Lazce - Štítina  0:2 (0:0)
 26.  SO  30.05.  17:00  Štítina - Bolatice  4:2 (2:0)
 14.  NE  07.06.  17:00  SO Bruntál - Štítina  1:2 (1:1)
 16.  NE  14.06.  17:00  Píšť - Štítina  4:0 (0:0)
 15.  SO  20.06.  17:00  Štítina - Hrabová  1:0 (0:0)
2014
3.7.

Sezóna 2014/2015 - podzim

1.A třída, skupina A - Ondrášovka

Kolo Den Datum Čas Zápas Výsledek
 02.  SO  16.08.  17:00  Hrabová - Štítina  0:1 (0:1)
 03.  SO  23.08.  17:00  Štítina - Píšť  1:0 (1:0)
 04.  NE  31.08.  17:00  Kylešovice - Štítina  3:0 (1:0)
 05.  SO  06.09  16:30  Štítina - Vítkov  0:4 (0:0)
 06.  SO  13.09.  16:00  Štítina - Slavkov  3:0 (1:0)
 07.  NE  21.09.  16:00  Štěpánkovice - Štítina  0:4 (0:3)
 08.  SO  27.09.  16:00  Štítina - Oldřišov  0:0 (0:0)
 09.  SO  04.10.  15:30  Chlebičov - Štítina  2:0 (0:0)
 10.  SO  11.10.  15:00  Štítina - Darkovičky  5:0 (1:0)
 11.  NE  19.10.  15:00  Bílovec - Štítina  1:2 (0:2)
 12.  SO  25.10.  14:00  Štítina - Mokré Lazce  0:1 (0:1)
 13.  NE  02.11.  14:00  Bolatice - Štítina  1:0 (1:0)
 01.  SO  08.11.  14:00  Štítina - SO Bruntál  4:1 (1:0)

Přidej se k nám

Rychlý přehled zápasů

 Komárov - Píšť   0 : 6
 Březová - Kylešovice   9 : 1
 Štítina - Melč  3 : 3
 Těškovice - Jakartovice          3 : 1
 Závada Litultovice  1 : 3
 Stěbořice - Vávrovice  5 : 3
 D. Životice - Vřesina  2 : 5

rychlé výsledky           oficiální výsledky

Aktuální tabulka Muži

1.  Píšť 18
2.  Stěbořice  13 
3.  Litultovice  13 
4.  Těškovice  12 
5.  Březová  9 
6.  Jakartovice 9
7.  Štítina 8
8.  Komárov 7
9.  Vřesina 6
10.  Dolní Životice 6
11.  Melč  5 
12.  Závada 4
13.  Vávrovice   3  
14.  Kylešovice 0


Kontakt

TJ Tatran Štítina
Ivana Kubince 344
747 91 Štítina

registrační číslo:
8050151 

předseda:
Tomáš Halška
t.halska@volny.cz
tel.: 724 302 238

mládež, sekretář:
Jindřich Sosna
jindrich.sosna@email.cz
tel.: 739 713 848

Ke stažení


TOPlist