2013
19.9.

Napsali o nás...Ludgeřovice...

Štítina - Ludgeřovice

Domácí si v zápase s Ludgeřovicemi vytvořili šancí možná na dva zápasy dopředu. O tři body ale museli bojovat až do úplného závěru. V první půli spálila Štítina snad čtyři nebo pět čistých gólovek. Thomas s Koneczným přitom nechali rozezvučet brankovou konstrukci. Zkraje druhé půle přišel pro svěřence trenéra Daniela Matyáška doslova šok. Ludgeřovice se díky Timanovi a Akulšinovi dostaly do dvoubrankového vedení.

Pět minut po hodině hry se však z otočky trefil Thomas. Zanedlouho pohotově dorážel a zároveň vyrovnával Kožušník. Rozdílovou branku pak vsítil během osmdesáté minuty Černý.

„Je pro mě nepochopitelné, že první půle skončila nerozhodně. Kdybychom proměnili nějaké šance, mohlo to vypadat jinak," mínil štítinský kouč Daniel Matyášek. „Klukům nemůžu nic vytknout. Na hřišti nechali všechno," chválil ludgeřovické fotbalisty asistent hostujícího trenéra Zbyněk Nagel.

Štítina – Ludgeřovice 3:2 (0:0)
Branky: 65. Thomas, 72. Kožušník, 80. Černý – 48. Timan, 51. Akulšin

Štítina: Štencel – Hahn (35. Thomas), Havelka, T. Halška, Kožušník – Černý, V. Halška, Maloch, Koneczný – Šimeček (88. Večerek), Dankovič. Trenér: Daniel Matyášek
Ludgeřovice: Stočes – Timan, Fejerčák, Gaida, Zoubek – Wentner (80. Balgar), Adamčík (70. Janita), Klos, Mušálek – Bielan, Akulšin (60. Kolasa). Trenér: Aleš Smolka

2013
12.9.

Napsali o nás...Bílovec...

Bílovec - Štítina

Bílovec znovu vyhrál a opět to bylo po zajímavém průběhu. Hned v úvodu zápasu otevřel jeden z domácích fotbalistů parádním halfvolejem skóre a od té doby se domácí bránili. Zhruba ve 25. minutě vyslal na branku domácích razantní střelu Havelka, gólman Bílovce ji vyrazil k nohám dobíhajícího Thomase, který si míč zpracoval, ale trestuhodně před prázdnou brankou trefil jen vracejícího se brankáře.

V další šanci se ocitl ještě Havelka, který hlavičkoval na vzdálenější tyč, ale o pár centimetrů minul. „Všichni předešlí soupeři Bílovce brečeli, že prohráli nezaslouženě. My jsme inkasovali gól z jediné střely a jediného momentu, kdy byli domácí před naší brankou. Nekopali jediný roh, my asi osm. Neproměnili jsme tři gólové šance, a díky tomu jsme prohráli. Domácí mají spoustu štestí, herně ale byli nejslabším soupeřem, se kterým jsme zatím hráli," řekl po zápase kouč Štítiny Daniel Matyášek.

Bílovec – Štítina 1:0 (1:0)
Branka: 2. Kocmich
Štítina: Štencel – Hahn, Havelka, Blatný, T. Halška (85. Řeháček) – Černý (60. Kožušník), Dankovič, Maloch, Koneczný – Thomas (63. V. Halška), Tkadleček (70. Kostka). Trenér: Daniel Matyášek

2013
4.9.

Napsali o nás...Oldřišov...

Štítina - Oldřišov

Oldřišov ve třech úvodních kolech nevstřelil ani gól. Duel ve Štítině nebyl výjimkou. Blíže k brance měli domácí. Potvrdili to v jednačtyřicáté minutě. Balon se z rohu dostal až na šestnáctku, kde stál připravený Černý a poslal ho do sítě. Oldřišov po změně stran vsadil všechno na útočnou kartu, ale gól z toho nebyl.

„Podle mého je vítězství zasloužené, přestože nás ve druhé půli soupeř trochu přimáčkl," přiznal trenér Štítiny Daniel Matyášek. „Nutně bychom potřebovali vstřelit branku. Chtělo by se z té střelecké mizérie dostat," uvedl kouč Oldřišova Daniel Hartoš.

Štítina – Oldřišov 1:0 (1:0)
Branka: 41. Černý

Štítina: Štencel – Hahn, Havelka, Blatný, Kožušník – Šimeček (62. Koneczný), V. Halška (73. Dankovič), Maloch, Černý – Tkadleček (76.Večerek), Thomas (88. T. Halška). Trenér: Daniel Matyášek
Oldřišov: Michalčík (10. Rychlý) – V. Jadrný, Rádek (80. Kremser), Blahetka, Šafarčik – V. Gračanin, T. Pardy (55. M. Gračanin), M. Jadrný (61. Gletník), Janík – Utěšený, Samek. Trenér: Daniel Hartoš

2013
1.9.

Napsali o nás...Vítkov...

Štítina - Vítkov

Vítkov přijel do Štítiny v nejsilnější možné sestavě a do vedení se dostal v průběhu třiadvacáté minuty. Cihlář perfektním pasem vyslal ke zteči Karla Krásu, který obstřelil Štencla. Ještě předtím mohli otevřít skóre domácí, to by však Thomas nesměl mířit pouze do břevna.

Hosté si vypracovali i další brankové příležitosti. Na druhý gól se ovšem čekalo až do šestasedmdesáté minuty. Dvorní nahrávač Cihlář uvolnil Homolu, jenž si v zakončení opravdu nebral servítky. Udělal kličku gólmanovi a z těžkého úhlu poslal míč do prázdné brány.

„Nehráli jsme příliš dobře. Prohra je asi zasloužená," poznamenal trenér Štítiny Daniel Matyášek. „Soupeř měl v týmu spoustu nových posil. Vypadalo to, že mužstvo není ideálně sehrané, čehož se nám podařilo využít," připojil sekretář vítkovského klubu Karel Špok starší.

Štítina – Vítkov 0:2 (0:1)
Branky: 23. K. Krása, 76. Homola

Štítina: Štencel – Hahn, Havelka, Blatný (46. T. Halška), Kožušník (78. Večerek) – Šimeček (65. Dankovič), Černý, V. Halška (65. Koneczný), Maloch, Tkadleček – Thomas. Trenér: Daniel Matyášek
Vítkov: Richter – J. Dohnálek, R. Krása, Mikulenka, Veselý – K. Krása (80. Kalivoda), Cihlář, Karel Špok ml., L. Dohnálek (46. Binar) – Homola (86. Číź), Černín. Trenéři: Jan Stibůrek, Pavel Gintar a Radim Krása

2013
20.8.

Napsali o nás...Slavkov...

Slavkov - Štítina

Domácí fanoušky už ve druhé minutě zchladil přesnou hlavičkou po rohu hostující Thomas. Na gólovou odpověď Slavkova se čekalo přesně třiatřicet minut. Pavelek se ve vápně dostal ke střele. Míč putoval od břevna do míst, kde se nachází branková čára. Pomezní zahlásil gól, a i když Štítina verdikt sudího popírala, pokračovalo se dále za nerozhodného stavu.

Ve druhé půli si Slavkovští vypracovali několik zajímavých šancí. Ujala se však jediná, kterou zakončoval Malček. Když už se zdálo, že utkání skončí vítězstvím Slavkova, v domácím vápně vznikl závar. Nejlépe se v něm orientoval Havelka a vyrovnal na konečných 2:2.

„Remíza je nakonec asi spravedlivá. Musím vzít v potaz, že hostující Thomas v první půli nastřelil i tyčku," mínil slavkovský trenér Tomáš Onderka. „Slavkov byl na tom herně lépe než my. Bod je pro nás dobrý. Získali jsme ho se štestím," resumoval člen výboru štítinského klubu Petr Pravda.

Slavkov – Štítina 2:2 (1:1)
Branky: 35. Pavelek, 70. Malček – 2. Thomas, 88. Havelka

Slavkov: Machel – Obludník (80. Grajciar), Cahel (89. Marek), Hanák, Klement (62. Malček) – Bahr, Král, Hruška, Rohovský (70. Nevlud) – Dietrich, Pavelek (55. Kubín). Trenér: Tomáš Onderka
Štítina: Štencel – Hahn, Blatný, Havelka, Kožušník – Koneczný, V. Halška (60. Dankovič), J. Černý, Šimeček (70. Večerek) – Tkadleček (90. Střílka), Thomas. Trenér: Daniel Matyášek

2013
25.6.

Napsali o nás...Suché Lazce...

SUCHÉ LAZCE – ŠTÍTINA 1:5 (0:5)

Štítina zamířila k zápasu do Suchých Lazcí s jasným cílem zvítězit, a zajistit si tak záchranu v I. A třídě. Ke své metě hosté směle vykročili v 16. minutě, kdy Maisel našel Skalíka, který efektně přehodil brankáře a poslal svůj tým do vedení. Po půlhodině přidal druhý gól hlavičkou do protipohybu gólmana Thomas. Ve 36. minutě upravil na 3:0 Skalík, čtyři minuty nato vstřelil čtvrtý gól Štítiny Hebelka pěknou ranou do šibenice a konečnou podobu dal poločasovému výsledku Skalík, jenž tak zkompletoval hattrick – 0:5. Ve druhé půli už hosté polevili z koncentrace a dovolili domácím snížení, které zařídil po hodině hry Pusch. „Vzhledem k tomu, že jsme hráli v deseti a o nic už nešlo, nemám v podstatě zápas jak hodnotit," zaznělo z úst domácího obránce Michala Havelky. „První poločas byl jasně v naši režii, druhá půle už byla o ničem. V ní se už utkání dohrávalo. Pro nás jde o velmi důležité vítězství, které nás posunulo za záchranou," uvedl kouč Štítiny Tomáš Hebelka starší.

Branky: 60. Pusch – 16., 36. a 45. Skalík, 32. Thomas, 40. Hebelka.

Sestava Lazců: Matrosz – Balažovič, Havelka, Laub, Stuchlík – Pusch, Honěk, Kožušník, Urbánek – Vlha. Trenér Petr Szczur.

Sestava Štítiny: Šebesta – Hahn, Halška, Blatný, Řeháček (60. Schön) – Maisel, Koneczný, Tomáš Hebelka ml., Dankovič – Skalík (55. O. Weczerek), Thomas (65. P. Weczerek). Trenér Tomáš Hebelka st.

2013
11.6.

Napsali o nás...Rýmařov...

Rýmařov - Štítina

Lídr soutěže z Rýmařova před svými diváky vyzval k souboji Štítinu, která má v tabulce pro změnu úplně jiné starosti. Favorit vstoupil do utkání nejlépe, jak mohl. Centr zprava dopravil do brány jeden z domácích. Štítinskému výběru se však povedlo vyrovnat. Šimeček ze středu pole poslal míč Tomáši Hebelkovi mladšímu, jenž hledal ve vápně Maisla. Jeho centr nakonec svého adresáta našel – 1:1.

Rýmařov se uklidnil až ve druhém poločase. Konkrétně sedm minut po začátku druhého poločasu. Dorážka rýmařovského hráče byla úspěšná. Poslední trefa domácích se zrodila v osmdesáté minutě. Diváci v hledišti se mohli pokochat perfektní narážečkou a útočník Rýmařova zakončoval přesně.

„Dostali jsme se hned do několika brejků, ale žádnou vyloženou šanci jsme neměli. Soupeř vyhrál zaslouženě," konstatoval trenér Štítiny Tomáš Hebelka starší.

Rýmařov – Štítina 3:1 (1:1)
Branky: 7. a 52. J. Furik, 80. Krčmařík – 14. Maisel
Štítina: Šebesta – Hahn (82. Řeháček), Halška, Šimeček, Blatný (30. Skalík) – Maisel, Koneczný, Jakub Dankovič, Tomáš Hebelka ml. (75. Gargoš), Jindřich Dankovič – Thomas. Trenér: Tomáš Hebelka st.

2013
23.5.

Napsali o nás...Píšť...

Štítina - Píšť

Štítina se dál herně trápí, třebaže úvod duelu s Píští jí nevyšel úplně nejhůře. Už ve dvanácté minutě Koneczný našel Maisla a domácí šli do vedení. Hostům se povedlo vyrovnat sedm minut před přestávkou. Feisal potáhl balon po levé straně, kličkou přes protihráče se dostal do vápna a poslal centr na zadní tyč, kde uklízel míč do sítě Patrik.

Rozhodující okamžik celého zápasu se zrodil v šestasedmdesáté minutě. Klíšť se dostal do vápna, udělal kličku i na gólmana Šebestu, který ho stáhl k zemi. Následovala červená karta a také penalta, s jejíž exekucí si poradil Kulig. Gólovou tečku za utkáním udělal Vybrančík, jenž si zpracoval perfektní přihrávku do běhu a přesnou ranou překonal štítinského brankáře.

„Nepředvedli jsme se v moc dobrém světle. Soupeři jsme po zásluze podlehli," přiznal trenér domácích Tomáš Hebelka starší. „Pro nás to jsou velice důležité tři body. Až na úvod se nám zápas celkem povedl," dodal sekretář Píště Karel Moric.

Štítina – Píšť 1:3 (1:1)
Branky: 12. Maisel – 38. Patrik, 76. z pen. Kulig, 88. Vybrančík

Štítina: Šebesta (75. ČK) – Hahn, Halška, Blatný, Jindřich Dankovič – Šimeček, Skalík (70. Thomas), Grigarčík, Koneczný – Gargoš (85. Večerek), Maisel. Trenér: Tomáš Hebelka st.
Píšť: Gross – Habura, Ďurina, Smolka, Zug – Patrik (65. Vybrančík), Melecký (89. Jurečka), Kulig, Feisal – Klíšť, Krupa. Trenér: Marcel Melecký

2013
7.5.

Napsali o nás...Markvartovice...

ŠTÍTINA – MARKVARTOVICE 0:2 (0:0)

Přestože si Štítina v prvním poločase vytvořila několik slibných příležitostí ke vstřelení gólů, nakonec odešla ze zápasu poražena. Během úvodní pětačtyřiceti­minutovky nedokázali na Poláška vyzrát Maisel, Gargoš ani Thomas. Také Markvartovice se několikrát dostaly na dostřel domácí svatyně. Skóre se poprvé měnilo až v pětapadesáté minutě, kdy Šebesta vyrazil balon před sebe a Stepek dorážel. Druhá markvartovická branka byla doslova výstavní. Potůček nádherně zakombinoval s Kremzerem, míč se dostal až ke Kocmichovi, který dával do odkryté brány. „O dobrý výsledek jsme se bohužel připravili tak trochu sami, protože jsme zahazovali vyložené šance," hodnotil štítinský trenér Tomáš Hebelka starší. „První poločas byl vyrovnaný, ale v tom druhém už jsme byli lepším týmem," doplnil předseda markvartovického klubu Arnošt Plaček.

Branky: 55. Stepek, 70. Kocmich.

Sestava Štítiny: Šebesta – Hahn, Halška, Šimeček, Jindřich Dankovič – Maisel, Skalík, Koneczný, O. Weczerek – Thomas, Gargoš (85. P. Weczerek). Trenér: Tomáš Hebelka starší.

Sestava Markvartovic: Polášek – Ineman, Stepek, Kolenko, Potůček – Galus, Coufal, Štverka, Remeš, Kremzer – Kocmich. Trenér: Ivo Müller.

2013
4.5.

Napsali o nás...Kobeřice...

Kobeřice - Štítina

Štítina se v Kobeřicích nepředstavila ve špatném světle. Do větších šancí se ovšem dostávali domácí. Stuchlík, Wirth a Hlavenka však trefili jen brankovou konstrukci. Po změně stran se ve slibné palebné pozici objevil také hostující Konečný. Jeho pokus z osmi metrů ale nenašel svůj cíl.

Rozhodnutí přinesla pětasedmdesátá minuta. Kobeřice zahrávaly roh. Jeho exekutor míč nakopl přes celé vápno, balonu se nakonec zmocnil Hlavenka a přisoudil svému týmu tři body.

„Bylo to vydřené vítězství. Šancí jsme si ale vytvořili více," připustil vedoucí kobeřického mužstva Jiří Oberherr. „Podle mého názoru se roh, který předcházel gólu, vůbec neměl kopat. Prohrát jsme nemuseli," dodal trenér Štítiny Tomáš Hebelka starší.

Kobeřice - Štítina 1:0 (0:0)
Branka: 75. Hlavenka

Kobeřice: Hluchník – Schreier, Harazim, J. Stuchlík, Komárek – P. Stuchlík, Wirth, Boček, Chudík (60. Janík, 85. Gorčiakovski) – Hlavenka, Čujek (75. Mrva). Trenér: Tomáš Kamrád
Štítina: Šebesta – Hahn, Halška, Blatný, Jindřich Dankovič – Maisel, Šimeček, Koneczný, Jakub Dankovič (72. Petřík) – Thomas, Gargoš (82. Skalík). Trenér: Tomáš Hebelka starší

2013
26.4.

Na první branku diváci museli čekat až do dvaatřicáté minuty. Thomas skvěle načasoval pas za obranu, na nějž si naběhl Maisel a svou ránu umístil k tyči. Těsně před poločasem však rozehrál oldřišovský Šafarčik roh přesně na hlavu Samka a začínalo se znova.

Štítina se podruhé ve vedení ocitla v sedmačtyřicáté minutě. Hostující obrana odvrátila balon z rohu na šestnáctku, odkud pálil Jakub Dankovič. Také na tento gól ovšem Oldřišov našel odpověď. Michal Jadrný vyslal ke zteči štítinské svatyně Utěšeného, který se tváří v tvář Šebestovi nemýlil.

Tři body domácím přiřkl Radan Grigarčík. Halška posílal centr do ohně, Thomas balon přizvedl hlavou za sebe a druhý útočník Štítiny zblízka dorážel.

„Podle mého jsme za vítězstvím víc šli. Za naše stoprocentní nasazení jsme si ho zasloužili," mínil štítinský kouč Tomáš Hebelka starší. „Porážka je pro nás trochu krutá. Alespoň bod jsme z tohoto zápasu vytěžit mohli," dodal Hebelkův protějšek na lavičce Oldřišova Daniel Hartoš.

Štítina – Oldřišov 3:2 (1:1)
Branky: 32. Maisel, 47. Jakub Dankovič, 77. Grigarčík – 44. Samek, 69. Utěšený

Štítina: Šebesta – Hahn, Halška, Blatný, Jindřich Dankovič – Maisel, Šimeček, Koneczný, Jakub Dankovič (83. Petřík) – Thomas, Grigarčík. Trenér: Tomáš Hebelka starší
Oldřišov: Rychlý – Urban (52. P. Žídek), Samson, Blahetka, V. Gračanin – M. Gračanin (52. T. Pardy), M. Jadrný, Samek, Šafarčik (70. P. Dankovič) – Utěšený, Klement. Trenér: Daniel Hartoš

2013
17.4.

Napsali o nás...Mokré Lazce...

Mokré Lazce - Štítina

Štítina držela s domácími krok asi do dvacáté minuty prvního poločasu. Pak Šindelář poslal centr z pravé strany a útočník Jan Žurek povedenou rybičkou otevřel skóre. Neuběhly ani čtyři minuty a Mokré Lazce už vedly o dva góly. Rozhodčí ve vápně viděl faul na Garbu a Pavel Galvas se ze značky pokutového kopu nemýlil.

Další branky padaly až po přestávce. Po hodině hry se v šestnáctce dostal míč až ke Garbovi, který Šebestu pokořil. Poslední zářez na pažbu si Lazečtí připsali asi šest minut před koncem, kdy Jan Galvas zůstal před hostujícím gólmanem osamocený a zvyšoval na 4:0.

„Soupeř s námi držel krok prvních patnáct minut, pak si nevytvořil snad žádnou šanci," komentoval útočník domácích Jan Žurek. „Zápas jsme si prohráli sami. Prezentovali jsme se opravdu špatným výkonem," přidal pár postřehů štítinský trenér Tomáš Hebelka starší.

Mokré Lazce – Štítina 4:0 (2:0)
Branky: 20. Žurek, 24. z pen. P. Galvas, 60. Garba, 84. J. Galvas

Mokré Lazce: Golinský – Hrubý (85. Ciminga), Pejša, Rozhon, Kupčík – Šindelář, Garba, Holoubek (73. Hejduk), Říman – P. Galvas, Žurek (78. J. Galvas). Trenér: Roman Galvas
Štítina: Šebesta – Jindřich Dankovič, Halška, Šimeček, Blatný – Maisel, Jakub Dankovič, Petřík (46. Hahn), Koneczný – Thomas, Grigarčík (75. Gargoš). Trenér: Tomáš Hebelka starší

2012
14.11.

Napsali o nás...Velké Hoštice...

Velké Hoštice - Štítina

Hodně zklamaný byl nedělním vystoupením na hřišti Velkých Hoštic trenér Štítiny Tomáš Hebelka starší. Jeho mužstvo vedlo po prvním poločase o dva góly, ve druhé půli neproměnilo snad čtyři jasné tutovky a domácí stihli vyrovnat. Skóre otevřel v osmé minutě Maisel, který stál na konci pohledné kombinace. Netrvalo dlouho, Thomas si na prsou zpracoval centr od Gargoše a prostřelil Lefendu.

Velké Hoštice začaly hrozit až po změně stran. Šance Kinnerta a Moocha ještě branky nepřinesly. Během sedmašedesáté minuty ale lízl na přední tyči balon hlavou Daniel Pluschke a hoštickému výběru se podařilo snížit. O pět minut později našel Marcel Pluschke Moocha a bylo to 2:2. Štítinští hráči šli snad čtyřikrát sami na bránu. Dvakrát Skalík a pak také Thomas s Blatným ovšem další góly nepřidali.

„Kvůli naší špatné koncovce jsme prohýřili dva body," hodnotil trenér štítinského celku Tomáš Hebelka starší. „Soupeř byl lepší. Ve druhé půli jsme se začali více tlačit dopředu a povedlo se nám vyrovnat," dodal hrající kouč Velkých Hoštic Aleš Rozsypal.

Velké Hoštice - Štítina 2:2 (0:2)
Branky: 67. D. Pluschke, 73. Mooch – 8. Maisel, 25. Thomas

Velké Hoštice: Lefenda – Janků, D. Vitásek, Rozsypal, M. Pluschke – Kinnert, Majer, Tietz, Jaroš (68. Těžký) – D. Pluschke, Mooch (80. M. Vitásek). Trenér: Aleš Rozsypal
Štítina: Poštulka – Hahn (71. Řeháček), Šimeček, Halška, Blatný – Maisel (79. Chřibek), Dankovič (57. Skalík), Tomáš Hebelka mladší, Koneczný – Gargoš, Thomas. Trenér: Tomáš Hebelka starší

2012
7.11.

Napsali o nás...Štěpánkovice...

Štěpánkovice - Štítina

Na uplynulé nedělní odpoledne bude určitě dlouho vzpomínat útočník Štítiny David Thomas. Hattrick mu nestačil, a proto navrch přidal ještě jeden gól. Štěpánkovická obrana si s agilním štítinským forvardem nevěděla rady. Thomas tak do čtyřiašedesáté minuty udeřil čtyřikrát.

Za zmínku rozhodně stojí jeho druhá branka, kdy si míč z Dankovičova centru zpracoval na prsou a poslal ho k tyči. Druhým hrdinou utkání byl bezesporu Tomáš Hebelka mladší. U všech posledních čtyř gólů Štítiny vyvezl balon středem hřiště a potom lahůdkově přihrával Thomasovi nebo druhému střelci Štítiny Maiselovi.

„Nebylo co řešit. Dostali jsme velkou fotbalovou lekci," přiznal asistent štěpánkovického trenéra Tomáš Kurka. „Hráči plnili přesně to, co jsem po nich chtěl. Patří jim velký dík a pochvala. Mohlo to skončit i vyšším rozdílem," hodnotil kouč Štítiny Tomáš Hebelka starší.

Štěpánkovice - Štítina 1:6 (0:2)
Branky: 51. Smažík – 5., 44., 57. a 64. Thomas, 76. a 85. Maisel

Štěpánkovice: Souček – M. Benek, Kořistka, Mosler, M. Tomíček – Kufka (46. D. Grygarčík), Heider, D. Benek (75. D. Tomíček), Smažík, J. Tomíček – M. Grygarčík (70. Jašek). Trenér: Vlastimil Harazim
Štítina: Poštulka – Hahn (70. Řeháček), Šimeček, Halška, Blatný – Maisel, Dankovič, Tomáš Hebelka ml., Koneczný – Gargoš, Thomas (74. Chřibek). Trenér: Tomáš Hebelka st.

2012
31.10.

Napsali o nás...Břidličná...

Štítina - Břidličná

Déšť se sněhem sobotní utkání mezi Štítinou a Břidličnou nenarušil. Úvodní branka padla během devětadvacáté minuty. Gargoš si narazil s Thomasem a střela druhého jmenovaného ze šestnáctky se zastavila až o síť brány hostujícího gólmana. Soupeři se povedlo vyrovnat těsně před odchodem do kabin.

Je ovšem pravda, že Břidličná nemusela v průběhu první půle inkasovat pouze jednou. Ve stoprocentních šancích se ocitli oba útočníci Gargoš s Thomasem. Neproměněnou tutovkou se uvedl také Maisel. Po změně stran ovšem notně přitlačili na pilu hosté. Štítina se však mohla opřít o fantasticky chytajícího brankáře Poštulku, který borce Břidličné přiváděl doslova k šílenství.

„Patří mu velká pochvala. Několikrát nás skvěle podržel. Celkově se domnívám, že remíza je pro nás šťastná," komentoval trenér domácích Tomáš Hebelka starší.

Štítina - Břidličná 1:1 (1:1)
Branky: 29. Thomas – 44. Macrineanu
Štítina: Poštulka – Hahn (81. Řeháček), Šimeček, Halška, Blatný – Maisel, Koneczný, Tomáš Hebelka ml., Chřibek (67. Mrůzek) – Gargoš, Thomas. Trenér: Tomáš Hebelka starší