Banner foto Banner foto Banner foto Banner foto Banner foto Banner foto Banner foto Banner foto
Domů  »  Přípravka  »  Zápasy
2021
9.7.

Rozlosováni SR 2021/2022 - podzimní část

                                         Okresní přebor

                              starší přípravka 1 + 5, sk. "A" 

 Den

 Datum

 Čas

 Zápas

Výsledek

 PO

 06.09.

 17:00

 Háj ve Sl. -  Štítina 

 3:14 (1:10)

 ST

 22.09

 16:30

 Štítina - Kobeřice

 12:14 (8:8)

 ČT

 30.09.

 16:30

 Suché Lazce -  Štítina 

 3:16 (2:13)

 PO

 18.10.

 16:00

 Štítina  -Bolatice

 

 PO

 11.10.

 16:00

 Štítina - Komárov

 8:4 (4:1)

 PO

 01.11.

 15:30

 Štítina - Hněvošice

 

 ST

 20.10.

 15.30

 Štítina - Štěpánkovice

 

 PO

 25.10.

 15:00

 Kravaře - Štítina 

 

 

 

 

2020
3.8.

Rozlosováni SR 2020/2021 - podzimní část

         Mladší příprvka 1+4, Okresní přebor, skupina "B"

Kolo

 Den

 Datum

 Čas

 Zápas

Výsledek

 04.

 PO

 31.08.

 17:00

 Hradec n.Mor.  - Štítina

 4:10 (3:7)

 05.

 ST

 09.09.

 17:00

 Štítina - Slavie Opava

 18:1 (8:0)

 06.

 PO

 14.09.

 16:30

 Kylešovice "A"  - Štítina

 1:15 (1:8)

 07.

 ST

 23.09.

 16:30

 Štítina - Pustá Polom

 20:0 (8:0)

 08.

 ST

 30.09.

 16:30

 Komárov  - Štítina 

 3:21 (3:11)

 09.

 ST

 07.10.

 16:00

 Štítina - Velké Hoštice 

 19:5 (12:2)

 01.

 SO

 10.10.

 10:00

 Budišov n. Bud. - Štítina 

 

 02.

 PO

 19.10.

 16:30

 Kylešovice "B" - Štítina

 

 03. 

 ST 

 28.10.

 14:30

 Štítina - Slavkov

 

2020
5.2.

Rozlosováni SR 2019/2020 - jarní část

                                 Rozlosování Okresní přebor

                         mladší přípravka 1 + 4, skupina "B"

                                  podzim SR 2019/2020

 

 Kolo

 Den

 Datum

 Čas

 Zápas

 Výsledek

 13.

 PO  20.04.  16:30

 Štítina - Štěpánkovice "B"

 

 14.

 SO

 24.04.

 17:00

 Oldřišov - Štítina

 

 08.

 PO

 04.05.

 17:00

 Štítina - Kylešovice


 12.

 

 

 

   v o l n o

 

 11.

 PÁ

 15.05.

 17:00

 Velké Hoštice – Štítina 

 

 10.

 PO

 25.05.

 17:00

 Štítina- Štěpánkovice "A"

 

 09.

 PO

 01.06.

 17:00

 Pustá PolomŠtítina  

 

2019
10.7.

Rozlosováni SR 2019/2020 - podzimní část

                            Rozlosování Okresní přebor

                         mladší přípravka 1 + 4, skupina "B"

                                  podzim SR 2019/2020

 

 Kolo

 Den

 Datum

 Čas

 Zápas

 Výsledek

 05.

     

 V o l n o

 

 06.

 ÚT

 10.09.

 17:00

 Štěpánkovice "B"- Štítina

 5:6 (3:4)

 07.

 PO

 16.09.

 16:30

 Štítina - Oldřišov

 4:11 (3:7)

 04.

 PO

 23.09.

 16:30

 Štítina – Velké Hoštice

 5:11 (3:5)

 01.

 PO

 30.09.

 16:30

 Kylešovice – Štítina (ÚT)

 11:1 (6:0)

 03.

 ÚT

 08.10.

 16:00

 Štěpánkovice "A" - Štítina

 8:8  (3:5)

 02.

 PO

 14.10.

 16:00

 Štítina – Pustá Polom

 8:3 (4:2)

 

2019
7.1.

Soutěžní ročník 2018/2019 - jarní část

Okresní soutěž starší přípravka 1+5, skupina "B"

Kolo Den Datum Čas Zápas Výsledek
 12.  ST  17.04.  16:30  Štítina -  Březová   2:6
 13.  PÁ  26.04.  17:00  Mokré Lazce - Štítina  4:8
 11.  PO  03.06.  17:30  Kylešovice - Štítina (UT)  11:4
 08.  PÁ  10.05.  17:00  Raduň- Štítina   8:8
 10-.  NE  19.05.  10:00  Skřípov - Štítina (doma)  0:24
 14.  ST  06.06.  17:00  Štítina -Budišovice  19:2
 09.  PÁ  29.05.  17:00  Štítina - Sl.Opava  2:3
           
         

2018
14.7.

Soutěžní ročník 2018/2019 - podzimní část

Okresní soutěž starší přípravka 1+5, skupina "B"

Kolo Den Datum Čas Zápas Výsledek
 05.  NE  02.09.  10:00  Březová - Štítina  8:5
 06.  ST  12.09.  16:30  Štítina - Mokré Lazce  9:3
 07.  NE  16.09.  10:00  Budišovice - Štítina  2:21
 04.  ST  26.09.  16.30  Štítina - Kylešovice  5:4
 01.  ST  03.10.  16:00  Štítina - Raduň  5:3
 03.  ST  10.10.  16:00  Štítina - Skřípov  18:2
 02.  PÁ  12.10.  15:30  Sl.Opava - Štítina  4:3
           
         

2018
17.1.

Soutěžní ročník 2017/2018 - jarní část

Okresní soutěž starší přípravka 1+5, skupina "B"

Kolo Den Datum Čas Zápas Výsledek
 14.  ČT  10.05.  17:00  Hradec n. Mor. - Štítina  9:11
 15.  ST  18.04.  16:30  Štítina - Budišovice  25:0
 16.  NE  22.04.  14:00  Slavie Opava "A" - Štítina  4:8
 17.  ST  02.05.  17:00  Štítina - Velké Hoštice  12:5
 18.  SO  09.06.  12:00  Skřipov - Štítina  2:5
 13.  ST  30.05.  17:00  Štítina - Pustá Polom  15:3
 10.  ST  13.06.  17:00  Štítina - Kylešovice "A"  12:6
 11.  UT  05.06.  17:00  Raduň - Štítina  4:7
 12.  ST  06.06.  17:00  Štítina - Březová  6:4


2017
11.7.

Soutěžní ročník 2017/20178 - podzimní část

Okresní soutěž starší přípravka 1+5, skupina "B"

Kolo Den Datum Čas Zápas Výsledek
 04.  ČT  31.08.  17:00  Pustá Polom - Štítina  2:5
 05.  ST  06.09.  17:00  Štítina - Hradec n. Mor.  1:9
 06.  NE  10.09.  10:00  Budišovice - Štítina  0:33
 07.  ST  11.10.  16:30  Štítina - Slavie Opava "A"  6:5
 08.  PÁ  15.09.  16:30  Velké Hoštice - Štítina  4:4
 09.  ST  04.10.  16:00  Štítina - Skřípov  6:6
 03.  NE  15.10.  10:00  Březová - Štítina  2:9
 02.  ST  18.10.  16:00  Štítina - Raduň  3:2
 01.  PO  23.10.  17:30  Kylešovice "A" - Štítina  3:2


2017
10.2.

Sezóna 2016/2017 - jarní část

Starší přípravka 1 + 5, skupina "B"

 Kolo Den Datum Čas Zápas Výsledek
 14.  PO  10.04.  16:00  Štítina - Kylešovice  4:2 (1:0)
 15.  ST  03.05.  17:00  Služovice - Štítina 1:16 (0:7)
 16.  ST  07.06.  17:00  Štítina - Hlavnice 12:0 (6:0)
 17.  ST  14.06.  17:00  Holasovice - Štítina  6:6 (1:4)
 18.  ST  10.05.  17:00  Štítina - Oldřišov 16:1 (10:0)
 12.  PO  15.05.  17:00  Štítina - Malé Hoštice  3:8 (0:3)
 11.  ÚT  23.05.  18:00  Velké Heraltice - Štítina  4:7 (1:2)
 10.  PO  29.05.  17:00  Štítina - Sl.Opava  8:2 (2:0)
 13.  PO  05.06.  17:00  SFC Opava "C" - Štítina  8:10 (2:5)
2016
13.7.

Sezóna 2016/2017 - podzimní část

Starší přípravka 1 + 5, skupina "B"

 Kolo Den Datum Čas Zápas Výsledek
 04.  PÁ  02.09.  17:00  Štítina - SFC Opava "C"  8:0
 05.  PO  05.09.  17:30  Kylešovice - Štítina  6:11
 06.  PO  12.09.  16:30  Štítina - Služovice  12:1
 07.  SO  08.10.  10:00  Hlavnice - Štítina  0:20
 08.  PO  26.09.  16:30  Štítina - Holasovice  8:4
 09.  PO  03.10.  16:30  Oldřišov - Štítina  1:12
 02.  PO  10.10.  16:00  Štítina - Velké Heraltice  8:0
 03.  NE  16.10.  10:30  Malé Hoštice - Štítina  7:8
 01.  NE  23.10.  12:00  Sl. Opava - Štítina   4:3
2016
13.2.

Sezóna 2015/2016 - jaro

Starší přípravka 1+5, skupina "B", KAMENY Opava

Kolo Den Datum Čas Zápas Výsledek
 15.  ST  04.05.  17:00  Štítina - Kylešovice   8:4
 16.    18.04.    v o l n o  
 17.  PO  25.04.  17:00  Štítina - Sl.Opava  10:1
 18.  PO  02.05.  17:00  SFC Opava "C" - Štítina  14:7
 11.  PO  09.05.  17:00  Pustá Polom - Štítina   0:19
 14.  PO  16.05.  17:00  Štítina - Malé Hoštice   5:7
 13.  ÚT  24.05.  17:00  Chvalíkovice - Štítina  10:2
 12.  PO  30.05.  17:00  Štítina - Velké Heraltice    6:6
 10.  PO  06.06.  17:00  Štítina - Holasovice    6:5
           
2015
13.7.

Sezóna 2015/2016 - podzim

Starší přípravka 1+5, skupina "B", KAMENY Opava

Kolo Den Datum Čas Zápas Výsledek
 04.  PO  31.08.  17:00  Štítina - Chvalíkovice  3:9 (1:4)
 05.  ST  09.09.  16:30  Malé Hoštice - Štítina 14:5 (8:2)
 06.  PO  14.09.  17:30  Kylešovice - Štítina 13:3 (6:1)
 07.        v o l n o  
 08.  ST  23.09.  16:30  Sl.Opava - Štítina 1:17 (0:9)
 09.  PO  05.10.  16:00  Štítina - SFC Opava  6:5 (1:4)
 01.  NE  11.10.  10:00  Holasovice - Štítina 3:14 (3:5)
 02.  PO  19.10.  15:30  Štítina - Pustá Polom 11:3 (5:3)
 03.  PÁ  23.10.  15:00  Velké Heraltice - Štítina  4:2 (3:0)
           
2015
8.2.

Sezóna 2014/2015 - jaro

Mladší přípravka 1+4, skupina B -  SPORT FOTBAL-Jan Neznar

Kolo Den Datum Čas Zápas Výsledek
 14.  ČT  23.04.  16:30  Hradec n.Mor. "B" - Štítina  4:10
 13.  PO  27.04.  16:30  Štítina - Budišov n.Bud.  0:8
 09.  PO  04.05.  17:00  Štítina - Suché Lazce  5:2
 12.  PO  11.05.  17:00  Kylešovice - Štítina  4:13
 08.  ČT  07.05.  17:00  SFC Opava - Štítina  3:7
 11.  PO  25.05.  17:00  Štítina - Hradec n.Mor. "A"  9:12
 10.  ST  03.06.  17:00  Chvalíkovice - Štítina  4:6
2014
3.7.

Sezóna 2014/2015 - podzim

 Mladší přípravka 1 + 4, skupina B - SPORT FOTBAL - Jan Nezmar

Kolo Den Datum Čas  Zápas Výsledek
 04.  ST  03.09.  17:00  Hradec n.Mor. "A" - Štítina 10:4
 05.  PO  08.09.  17:00  Štítina - Kylešovice 17:5
 06.  NE  14.09.  11.00  Budišov n. Bud. - Štítina 12:9
 07.  PO  22.09.  16:30  Štítina - Hradec n. Mor. "B"   5:3
 01.  PO  29.09.  16:30  Štítina -SFC Opava   7:7
 02.  ČT  02.10.  16:00  Suché Lazce - Štítina         3:10
 03.  PO  13.10.  16:00  Štítina - Chvalíkovice         4:2
           
           
           

Přidej se k nám

Rychlý přehled zápasů

 Březová - Jakartovice  2 : 1
 Vávrovice - Píšť  
 Komárov - Litultovice  
 Stěbořice - Vřesina          4 : 0
 Závada - Těškovice  
 Kylešovice - Melč  
 Štítina - D. Životice  2 : 0

rychlé výsledky           oficiální výsledky

Aktuální tabulka Muži

1.  Píšť 27
2.  Litultovice  19 
3.  Březová  18 
4.  Stěbořice  16 
5.  Jakartovice  16 
6.  Těškovice 16
7.  Vřesina 12
8.  Štítina 11
9.  Komárov 11
10.  Závada 9
11.  Vávrovice  7 
12.  Dolní Životice 7
13.  Melč   5  
14.  Kylešovice 1


Kontakt

TJ Tatran Štítina
Ivana Kubince 344
747 91 Štítina

registrační číslo:
8050151 

předseda:
Tomáš Halška
t.halska@volny.cz
tel.: 724 302 238

mládež, sekretář:
Jindřich Sosna
jindrich.sosna@email.cz
tel.: 739 713 848

Ke stažení


TOPlist