Banner foto Banner foto Banner foto Banner foto Banner foto Banner foto Banner foto Banner foto Banner foto Banner foto Banner foto Banner foto
Domů  »  Muži  »  Historie B-tým
2017
10.2.

Sezóna 2016/2017 - jarní část

III. třída, skupina C

V sezóně 2016/17 Nastoupili alespoň na jednu minutu tito hráči:

Peterek Petr,Hlaváček Petr,Evják Jan,Stoklasa Tomáš,Kunczik Jakub,Kunczik Petr,Nardelli Daniel,Baier David,Daněk Michal,Komenda Denis,Heider David,Adamčík David,Hahn Marek,Střílka David,Heger Jan,Stoklasa Petr,Těžký Marek,Matyášek Daniel,Škroch Patrik,Tietz Jakub,Dankovič Jindřich,Baránek Ondřej,Halška Vít,Tomáško Vojtěch,Gavlík Josef,Černý Jakub,Kadula Jan,Rohovský Dominik,Hřivnáč Petr,Rohovský Jan,Jelenek Martin,Rohovský Štěpán,Adamčík Radomil.

pokračovat ...
2016
12.7.

Sezóna 2016/2017 - podzimní část

III.třída, skupina "C"


 02.

 ST

 28.09.

 16:00

Štítina "B" - Těškovice

3:3 (3:1)

 03.

 

 21.08.

 

 v o l n o

 

 04.

 NE

 28.08.

 17:00

 Štítina "B" - Skřípov

1:1 (0:0)

 05.

 

 04.09.

 

 v o l n o

 

 06.

 NE

 11.09.

 16:00

 Štítina "B" - Kyjovice

 1:0 (0:0)

 07.

 SO

 17.09.

 16:00

 Březová - Štítina "B"

 6:0 (3:0)

 08.

 NE

 25.09.

 16:00

 Štítina "B" - Větřkovice

 4:1 (2:0)

 09.

 NE

 02.10.

 15:30

 Chvalíkovice - Štítina "B"

 4:3 (2:1)

 10.

 NE

 09.10.

 15:00

 Štítina "B" - Raduň

 1:1 (0:0)

 11.

 NE

 16.10.

 15:00

 Komárov -Štítina "B"

 4:4 (0:1)

 12.

 NE

 23.10.

 14:00

 Štítina "B" - Horní lhota

 2:1 (1:0)

 13.

 NE

 30.10.

 14:00

 Štítina - Budišovice

 0:2 (0:0)

 01.

 SO

 05.11.

 14:00

 Hrabyně - Štítina

 

2016
11.7.

Sezóna 2014/2015

Horní řada z leva:

trenér Lhotský Michal, Vitásek David, Koneczný Vojtěch (hráč "A" mužstva), Lhotský Lukáš, Adamčík Radomil, Nardelli Daniel, Stoklasa Petr, Kolář Patrik, Pacholek Robin, vedoucí mužstva Střílka Jaromír, manažér mužstva Adamčík Libor

Dolní řada z leva:

Baier David, Adamčík David, Kunczik Jakub, Heider David, Pedro Ladeiro, Holeš Jiří, Střílka David, Hřivnáč Petr

Na fotografii schází:

Hochgesand Jan, Mich Ronald, Stoklasa Tomáš, Kroček Ondřej, Schőn Martin, Weczerek Ondřej, Kurka Tomáš

2016
13.2.

Sezóna 2015/2016 - jaro

III.třída, skupina "B" - AutoCont

Kolo Den Datum Čas Zápas Výsledek
 16.  NE  03.04.  15:30 Štítina "B" - Skřípov  0:1 (0:1)
 17.  NE  10.04.  15:30  Štítina "B" - Nové Sedlice  4:0 (2:0)
 18.  SO  16.04.  16:00  Brumovice - Štítina "B"  3:0 (0:0)
 19.  NE  24.04.  16:00  Štítina "B" - Hlavnice  1:2 (0:1)
 20.  ST  11.05.  17:00  Těškovice - Štítina "B"   (UT)  3:2 (0:0)
 21.  PÁ  06.05.  17:30  Štítina "B" - Vítkov "B"  1:0 (0:0)
 22.  NE  15.05.  17:00  Holasovice - Štítina "B"  0:0
 15.  SO  21.05.  17:00  Melč - Štítina "B"  1:8 (1:2)
 14.  NE  29.05.  17:00  Štítina "B" - Březová  0:0
 12.  NE  05.06.  17:00  Štítina "B" - Dolní Životice  0:0
 13.  NE  12.06.  17:00  Kyjovice - Štítina "B"  3:1 (1:0)
           
           
2015
13.7.

Sezóna 2015/2016 - podzim

III.třída, skupina "B" - AutoCont

Kolo Den Datum Čas Zápas Výsledek
 03.  SO  22.08.  17:00  Březová - Štítina "B"  1:1 (0:1)
 04.  NE  30.08.  17:00  Štítina "B" - Melč  3:1 (1:0)
 05.  SO  05.09.  16:30  Skřípov - Štítina "B"  2:3 (1:2)
 06.  NE  13.09.  16:00  Nové Sedlice - Štítina "B"  1:3 (0:1)
 07.  NE  20.09.  16:00  Štítina "B" - Brumovice  1:1 (0:0)
 08.  SO  26.09.  16:00  Hlavnice - Štítina "B"  4:0 (3:0)
 09.  NE  04.10.  15:30  Štítina "B"- Těškovice  1:2 (1:2)
 10.  NE  11.10.  15:00  Vítkov "B" - Štítina "B"  1:2 (1:1)
 11.  NE  18.10.  15:00  Štítina "B" - Holasovice  0:1(0:1)
 01.  NE  25.10.  10:00  Dolní Životice - Štítina "B"  3:3 (1:3)
 02.  NE  01.11.  14:00  Štítina "B" - Kyjovice  2:3 (1:2)
           
           
2015
8.2.

Sezóna 2014/2015 - jaro

III.třída, skupina A- NIKOL NÁPOJE

Kolo Den Datum Čas Zápas Výsledek
 16.  NE  05.04.  15:30  Štítina "B" - Bohuslavice "B"  1:1 (1:0)
 17.  NE  12.04.  15:30  Sudice - Štítina "B"  2:3 (0:1)
 18.  NE  19.04.  16:00  Štítina"B" - Oldřišov "B"  1:0 (1:0)
 19.  SO  25.04.  16:00  Chlebičov "B" - Štítina "B"  3:0 (1:0)
 20.  NE  03.05.  16:30  Štítina "B" - Dobroslavice  0:2 (0:1)
 21.  NE  10.05.  16:30  Budišovice - Štítina "B"  1:3 (0:1)
 22,  NE  17.05.  17:00  Štítina"B" - Bolatice "B"  3:1 (3:0)
 15.  NE  24.05.  17:00  Služovice - Štítina"B"  3:0 (1:0)
 14.  SO  30.05.  17:00  Strahovice "B" - Štítina "B"  2:1
 13.  NE  07.06.  17:00  Štítina "B" - Píšť "B"  1:1
 12.  SO  13.06.  17:00  Štěpánkovice "B" - Štítina "B"  0:1
2014
3.7.

Sezóna 2014/2015 - podzim

III.třída, skupina A - NIKOL NÁPOJE

Kolo Den Datum Čas Zápas Výsledek
 03.  NE  24.08.  17:00  Štítina "B" - Strahovice "B"  1:1 (1:0)
 04.  NE  31.08.  17.00  Štítina "B" - Služovice  0:0 (0:0)
 05.  SO  06.09.  16:30  Bohuslavice "B" - Štítina "B"  2:4 (0:2)
 06.  NE  14.09.  16:00  Štítina "B" - Sudice  0:2 (0:0)
 07.  SO  20.09.  16:00  Oldřišov "B" - Štítina "B"  2:3 (0:1)
 08.  NE  28.09.  16:00  Štítina "B" - Chlebičov "B"  0:2 (0:1)
 09.  SO  04.10.  15:30  Dobroslavice - Štítina "B"  0:2 (0:2)
 10.  NE  12.10.  15:00  Štítina "B" - Budišovice  2:0 (1:0)
 11.  SO  18.10.  15:00  Bolatice "B" - Štítina "B"  1:0 (0:0)
 01.  NE  26.10.  14:00  Štítina "B" - Štěpánkovice "B"  5:0 (2:0)
 02.  SO  01.11.  14:00  Píšť "B" - Štítina "B"  2:1 (1:0)
           
           
2014
3.7.

Sezóna 2013/2014

 Soutěž: IV.třída, sk. "A"

pokračovat ...
2013
26.7.

Sezóna 2012/2013

Soutěž: IV.třída, sk. "A"

pokračovat ...
2011
16.11.

Sezóna 2011/2012

Soutěž: IV. třída sk."A"

pokračovat ...

Rychlý přehled zápasů

Vávrovice - Štítina   
Závada - Stěbořice    
Dolní Životice - Březová   
Vřesina - Melč    
Kylešovice - Těškovice    
Komárov - Jakartovice    
Píšť - Litultovice     

rychlé výsledky           oficiální výsledky

Aktuální tabulka Muži

1. Březová  
2. Dolní Životice  
3. Jakartovice   
4. Komárov  
5. Kylešovice  
6. Litultovice
 
7. Melč  
8. Píšť  
9. Stěbořice  
10. Štítina  
11. Těškovice  
12. Vávrovice  
13. Vřesina  
14. Závada  


Kontakt

TJ Tatran Štítina
Ivana Kubince 344
747 91 Štítina

registrační číslo:
8050151 

předseda:
Tomáš Halška
t.halska@volny.cz
tel.: 724 302 238

mládež, sekretář:
Jindřich Sosna
jindrich.sosna@email.cz
tel.: 739 713 848

Ke stažení

Partneři

Obec Štítina
ISMM
Balnabed
S-Profit Opava
Salón Jas
ARGOS

 

Elektro Pavelek s.r.o.
ARMATURY Group
Šimeček s r.o.
STS služby Kravaře
Catering - JK
Hanibal dřevo s.r.o.
Tesařství Miketa
Kovovýroba Dřizgevič


TOPlist