Banner foto Banner foto Banner foto Banner foto Banner foto Banner foto Banner foto Banner foto Banner foto Banner foto Banner foto Banner foto
2019
27.6.

Soupiska mladší žáci SR 2019/2020

Ondřej Drössler 2007

Marek Helfert 2007

Ludvík Popek 2007

Václav Závieek 2008

František Pazdera 2008

Jan Zapletal 2008

Antonín Martikán 2008

Adam  Augustin 2008

Benjamín Kopf 2009

Denis Mučka 2009

Martin Stránský 2009

Ondřej Kotzian 2009

Antonín Popek 2010

Václav Seidl 2010

Matěj Grundza 2010

Ondřej Kadula 2010

Jan Miketa  2010

Marian Škurhan 2007 

Stefan Škurhan 2007 

Trenéři:           Petr Zapletal 602 496 937, zapletalpetr@centrum.cz

                        Jan Kadula 731 455 148, kadula-jan@seznam.cz

Ved.mužstva: Martin Grundza 704 751 377, grundza-martin@seznam.cz

2018
2.7.

Soupiska mladší žáci 2018/2019

Vojtěch Drössler 2006

Matěj Lexa 2006

Jan Mlček 2006

David Chalupa 2006

Ondřej Drössler 2007

Marek Helfert 2007

Ludvík Popek 2007

Václav Závišek 2008

Trenér:  Jan Závišek, 775 910 530, zavisekjan@seznam.cz

              Karel Helfert, 602 783 650, karel.helfert@seznam.cz

2016
28.12.

Soupiska mladší žáci 2017/2018

David Moravec 2005

Jana Moravcová 2005

Michal Kaštovský 2006

Vojtěch Drössler 2006

Matěj Lexa 2006

Jan Mlček 2006

David Chalupa 2006

Matěj Ferenc 2006

Ondřej Drössler 2007

Marek Helfert 2007

Ondřej Veleba 2007

Václav Závišek 2008

Trenér:  Jan Závišek, 775 910 530, zavisekjan@seznam.cz

              Karel Helfert, 602 783 650, karel.helfert@seznam.cz

2015
23.6.

Soutěžní ročník 2015/2016

Do soutěžního ročníku 2015/2016 není kategorie mladších žáků přihlášena.

2014
10.9.

Soupiska mladší žáci 2014/2015

Jonáš       

Čupa

2002

David

Gavlík

2002

Vít

Grussmann

2002

Patrik

Halfar

2002

Tomáš

Hulva

2003

Petra

Kaštovská

2001

Jan

Lindovský

2002

Marek

Lorenčík

2003

Ondřej

Malohlava

2003

Patrik

Moravec

2003

Matyáš

Vykydal

2002

Nikolas

Vykydal

2002

Kryštof

Zimmermann

2003

Daniel        Zíka                   2003

Patrik         Vacek                2002

Trenér: Kamil Tomáško

2013
4.8.

Soupiska SR 2013/2014

 

Horní řada zleva: Patrik Halfar, Jakub Vaněk, Jan Lindovský, Jakub Lischka, Petra Kaštovská, trenér Kamil Tomáško

Dolní řada zleva: Patrik Vacek, Nikolas Vykydal, Lukáš Martiník, Matyáš Vykydal, Jan Zíka
Na fotografii schází: Jonáš Čupa, Vít Grussmann,


Zíka Jan                        2001

Vaněk Jakub                  2001

Lischka Jakub                2001

Vít Grussmann               2002

Kaštovská Petra             2001

Lindovský Jan                 2002

Čupa Jonáš                    2002

Vykydal Nikolas               2002

Vykydal Matyáš               2002

Martiník Lukáš                2002

Patrik Vacek                   2002

Patrik Halfar                   2002

Trenér: Tomáško Kamil  

Rychlý přehled zápasů

Vávrovice - Štítina   1 : 0
Závada - Stěbořice    3 : 3
Dolní Životice - Březová   3 : 2
Vřesina - Melč    3 : 4
Kylešovice - Těškovice    4 : 3
Komárov - Jakartovice    4 : 5
Píšť - Litultovice     5 : 2

rychlé výsledky           oficiální výsledky

Aktuální tabulka Muži

1. Březová  
2. Dolní Životice  
3. Jakartovice   
4. Komárov  
5. Kylešovice  
6. Litultovice
 
7. Melč  
8. Píšť  
9. Stěbořice  
10. Štítina  
11. Těškovice  
12. Vávrovice  
13. Vřesina  
14. Závada  


Kontakt

TJ Tatran Štítina
Ivana Kubince 344
747 91 Štítina

registrační číslo:
8050151 

předseda:
Tomáš Halška
t.halska@volny.cz
tel.: 724 302 238

mládež, sekretář:
Jindřich Sosna
jindrich.sosna@email.cz
tel.: 739 713 848

Ke stažení

Partneři

Obec Štítina
ISMM
Balnabed
S-Profit Opava
Salón Jas
ARGOS

 

Elektro Pavelek s.r.o.
ARMATURY Group
Šimeček s r.o.
STS služby Kravaře
Catering - JK
Hanibal dřevo s.r.o.
Tesařství Miketa
Kovovýroba Dřizgevič


TOPlist